Dzień Kobiet w Klinice Estetyki LUX MED

poniedziałek, 11.03.2019

Dzień Kobiet

8 marca w Klinice Estetyki LUX MED w budynku Marriott obchodziliśmy Dzień Kobiet. Specjalnie z tej okazji przygotowana została prezentacja najnowszego zabiegu Yonelle z witaminą C. Nasze Pacjentki mogły zobaczyć jak wygląda procedura oraz jakie są efekty zabiegu. Miały też okazję przetestować na własnej skórze preparaty Yonelle do samodzielnego, codziennego stosowania. Tego dnia wszystkie Panie mogły skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w promocyjnych cenach oraz bezpłatnych konsultacji kosmetologicznych. Nasi specjaliści na podstawie oceny stanu skóry oraz wywiadu dobierali właściwą pielęgnację codzienną i zabiegową.

Cieszymy się, że nasze wydarzenie spotkało się z tak dużym zainteresowaniem. Już dziś zapraszamy na trzy kolejne wydarzenia, dedykowane zarówno Paniom, jak i Panom, organizowane w ursynowskiej placówce Kliniki Estetyki.

21 marca – Coolevent – Dzień pięknej sylwetki

27 marca – Dzień Yonelle – Dzień pielęgnacji cery

4 kwietnia – Dzień Restylana z Galdermą – Dzień młodej i zdrowej skóry

Zapraszamy w godzinach 14 – 19:00 do Kliniki Estetyki mieszczącej się na parterze budynku Szpitala LUX MED Puławska, przy ulicy Puławskiej 455 w Warszawie. Placówka znajduje się tuż przy zjeździe z obwodnicy S8, zjazd w stronę Piaseczna.

Udostępnij


Zobacz również