Strefa kobiet

Chirurgia laparoskopowa

Chirurgia laparoskopowa jest małoinwazyjną techniką chirurgiczną polegającą na wykonywaniu zabiegów operacyjnych bez znacznego otwierania powłok skórnych. Zabieg odbywa się przy użyciu laparoskopu, który wprowadzany jest do wnętrza ciała przez niewielkie (1-2 cm) nacięcia. Główne korzyści chirurgii laparoskopowej to mniejsze dolegliwości bólowe po operacji i szybszy powrót do pełnej aktywności.

Zobacz pełną ofertę

Leczenie nietrzymania moczu

Nietrzymanie moczu to dość powszechny problem, przy czym zdecydowanie częściej zmagają się z nim kobiety. Jednym ze sposobów leczenia nietrzymania moczu jest ostrzykiwanie zwieraczy własną tkanką tłuszczową. Zabieg stosowany jest u osób, które nie mogą być poddane inwazyjnym zabiegom, zmagają się ze średniozaawansowaną chorobą lub nie uzyskały wystarczającej poprawy po poprzednim zabiegu.

Zobacz pełną ofertę
Leczenie nietrzymania moczu

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna daje możliwość operacyjnej korekty sylwetki, plastyki i powiększenia piersi lub poprawy kształtu i rysów twarzy. Dzięki współpracy z zespołem wybitnych specjalistów, efekty zabiegów wykonywanych w Klinice Estetyki są zgodne z oczekiwaniami Pacjenta, a do tego przebiegają w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Zobacz pełną ofertę
Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Dzisiejsza medycyna estetyczna to nowoczesne techniki regeneracji o działaniu m.in. przeciwstarzeniowym, które uzupełnione o zabiegi pielęgnacyjne kompleksowo poprawiają kondycję skóry, jej jędrność, gęstość oraz nadają zdrowy wygląd. To również zabiegi lecznicze rozwiązujące zarówno problemy dermatologiczne, jak i estetyczne skóry. Dzięki nowoczesnej aparaturze w Klinice Estetyki wykonujemy zabiegi nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz usuwania niechcianego owłosienia.

Zobacz pełną ofertę
Medycyna estetyczna

Anty-Aging, medycyna przeciwstarzeniowa

Medycyna estetyczna oferuje różnego rodzaju terapie regenerujące i odmładzające naszą skórę. Czasu nie da się cofnąć ani zatrzymać, ale dzięki odpowiedniej profilaktyce możemy spowolnić jego wpływ na nasze ciało i cieszyć się długo młodym oraz świeżym wyglądem. Anty-Aging dziś to nie fanaberia, a troska o piękniejsze jutro.

Zobacz pełną ofertę
Anty-Aging, medycyna przeciwstarzeniowa

Ginekologia plastyczna i estetyczna

Ginekologia plastyczno-estetyczna pozwala zarówno na poprawę funkcji, jak i estetyki stref intymnych. Zabiegi rekonstrukcji poporodowych, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu czy korekty warg sromowych zwiększają komfort i poprawiają jakość życia codziennego i intymnego. Ginekologia estetyczna pozwala zwalczać kobiece problemy, które jeszcze kiedyś w wielu przypadkach stanowiły źródło kompleksów nawet na całe życie. Dziś wystarczy często jeden zabieg, aby na zawsze pożegnać dyskomfort, odzyskać radość życia i poczuć się dobrze we własnym ciele. Przerost lub asymetria w budowie warg sromowych może być wynikiem wady anatomicznej, przebytych porodów bądź znacznych wahań wagi ciała. Taki stan powoduje ból, brak satysfakcji z życia seksualnego, nawracające infekcje, a często także stwarza liczne ograniczenia w życiu codziennym czy uprawianiu sportu. W Klinice Estetyki w Warszawie oferujemy pełen zakres zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Zobacz pełną ofertę
Ginekologia plastyczna i estetyczna

Zdrowy Styl Życia

Zdrowy styl życia to nowatorskie i kompleksowe podejście do zdrowia i estetyki. Nasi specjaliści z zakresu dietetyki i psychodietetyki, psychologii, medycyny estetycznej i kosmetologii w sposób pełny i wyczerpujący zatroszczą się o Twoje zdrowie, umożliwiając Ci właściwy start w aktywność fizyczną. Program jest skierowany zarówno do osób obciążonych chorobami przewlekłymi, autoimmunologicznymi, otyłością, jak i zdrowych - nieaktywnych i aktywnych fizycznie.

Zobacz pełną ofertę
Zdrowy Styl Życia