Strefa kobiet

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna daje możliwość operacyjnej korekty sylwetki, plastyki i powiększenia piersi lub poprawy kształtu i rysów twarzy. Dzięki współpracy z zespołem wybitnych specjalistów, efekty zabiegów wykonywanych w Klinice Estetyki są zgodne z oczekiwaniami Pacjenta, a do tego przebiegają w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Zobacz pełną ofertę
Chirurgia plastyczna

Medycyna estetyczna

Dzisiejsza medycyna estetyczna to nowoczesne techniki regeneracji o działaniu m.in. przeciwstarzeniowym, które uzupełnione o zabiegi pielęgnacyjne kompleksowo poprawiają kondycję skóry, jej jędrność, gęstość oraz nadają zdrowy wygląd. To również zabiegi lecznicze rozwiązujące zarówno problemy dermatologiczne, jak i estetyczne skóry. Dzięki nowoczesnej aparaturze w Klinice Estetyki wykonujemy zabiegi nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz usuwania niechcianego owłosienia.

Zobacz pełną ofertę
Medycyna estetyczna

Anty-Aging, medycyna przeciwstarzeniowa

Medycyna estetyczna oferuje różnego rodzaju terapie regenerujące i odmładzające naszą skórę. Czasu nie da się cofnąć ani zatrzymać, ale dzięki odpowiedniej profilaktyce możemy spowolnić jego wpływ na nasze ciało i cieszyć się długo młodym oraz świeżym wyglądem. Anty-Aging dziś to nie fanaberia, a troska o piękniejsze jutro.

Zobacz pełną ofertę
Anty-Aging, medycyna przeciwstarzeniowa

Ginekologia plastyczna i estetyczna

Ginekologia plastyczno-estetyczna pozwala zarówno na poprawę funkcji, jak i estetyki stref intymnych. Zabiegi rekonstrukcji poporodowych, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu czy korekty warg sromowych zwiększają komfort i poprawiają jakość życia codziennego i intymnego. Ginekologia estetyczna pozwala zwalczać kobiece problemy, które jeszcze kiedyś w wielu przypadkach stanowiły źródło kompleksów nawet na całe życie. Dziś wystarczy często jeden zabieg, aby na zawsze pożegnać dyskomfort, odzyskać radość życia i poczuć się dobrze we własnym ciele. Przerost lub asymetria w budowie warg sromowych może być wynikiem wady anatomicznej, przebytych porodów bądź znacznych wahań wagi ciała. Taki stan powoduje ból, brak satysfakcji z życia seksualnego, nawracające infekcje, a często także stwarza liczne ograniczenia w życiu codziennym czy uprawianiu sportu. W Klinice Estetyki w Warszawie oferujemy pełen zakres zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Zobacz pełną ofertę
Ginekologia plastyczna i estetyczna

Zdrowy Styl Życia

Zdrowy styl życia to nowatorskie i kompleksowe podejście do zdrowia i estetyki. Nasi specjaliści z zakresu dietetyki i psychodietetyki, psychologii, medycyny estetycznej i kosmetologii w sposób pełny i wyczerpujący zatroszczą się o Twoje zdrowie, umożliwiając Ci właściwy start w aktywność fizyczną. Program jest skierowany zarówno do osób obciążonych chorobami przewlekłymi, autoimmunologicznymi, otyłością, jak i zdrowych - nieaktywnych i aktywnych fizycznie.

Zobacz pełną ofertę
Zdrowy Styl Życia