Lifting twarzy

Lifting twarzy może być zarówno chirurgiczny, jak i małoinwazyjny. Dobór techniki zależy od stanu ogólnego skóry, preferencji, oczekiwań i samopoczucia Pacjenta.

Intensywna pielęgnacja i odbudowa, naturalny "lifting" skóry

Właściwa pielęgnacja odżywia skórę twarzy i spowalnia procesy starzenia. W trakcie mezoterapii igłowej, za pomocą cienkich igieł, wprowadzamy substancje aktywne bezpośrednio do skóry właściwej, regenerując ją. Cera staje się promienna, jędrna i elastyczna. Zabiegi regeneracyjne z powodzeniem mogą być również stosowane na innych częściach ciała, jak dłonie, szyja, dekolt, czy brzuch.

Zobacz szczegóły usługi

Intensywna terapia przeciwstarzeniowa skóry twarzy i szyi

Medycyna estetyczna oferuje wiele technik intensywnie regenerujących skórę, działających na jej głębokich warstwach. Fototermiczna lub radiowa terapia to sposób na wymuszenie naturalnych procesów regeneracyjnych i przebudowy kolagenowej.

Zobacz szczegóły usługi

Lifting owalu twarzy i szyi nićmi PDO

Nowość na rynku stanowi możliwość podskórnego zastosowania rozpuszczalnych nici. Stanowią one stelaż dla skóry, napinają ją i podnoszą. Nici ulegają stopniowemu, samoistnemu rozpuszczeniu, stymulując jednocześnie syntezę kolagenu, fibroblastów oraz angiogenezę. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, skóra staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, a owal twarzy się podnosi. Zabieg daje wrażenie liftingu twarzy, jednak z zachowaniem pełnej mimiki i naturalności wyglądu.

Zobacz szczegóły usługi

Chirurgiczny lifting twarzy i szyi

Chirurgiczne zabiegi z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej (anty-aging) to procedury napinające skórę twarzy i poprawiające jej owal, a także redukujące zmarszczki. Upływu czasu nie da się zatrzymać, jednak można w wyraźny i szybki sposób poprawić wygląd twarzy i znacząco ją odmłodzić. W Klinice Estetyki LUX MED w Warszawie wykonujemy lifting twarzy i szyi, który pozwala na uzyskanie efektu wyglądu młodszego o kilka, a nawet kilkanaście lat. Zabieg dedykowany jest osobom z problemem głębokich, wyraźnych zmarszczek oraz wiotkości skóry. Lifting twarzy polega na usunięciu nadmiaru skóry oraz niekiedy także nadmiaru nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Nacięcia przebiegają za linią włosów i za uszami, a blizny są praktycznie niezauważalne dla otoczenia. Operacja modeluje owal twarzy, dzięki czemu staje się on wyraźnie łagodniejszy i młodszy.

Zobacz szczegóły usługi