Intensywna pielęgnacja i odbudowa, naturalny „lifting” skóry

Właściwa pielęgnacja odżywia skórę twarzy i spowalnia procesy starzenia. W trakcie mezoterapii igłowej, za pomocą cienkich igieł, wprowadzamy substancje aktywne bezpośrednio do skóry właściwej, regenerując ją. Cera staje się promienna, jędrna i elastyczna. Zabiegi regeneracyjne z powodzeniem mogą być również stosowane na innych częściach ciała, jak dłonie, szyja, dekolt, czy brzuch.

Naturalny bioremodeling skóry

Bioremodeling to nowość na polskim rynku zabiegów medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wykorzystywane preparaty do bioremodelingu, przywracają utracone w procesie starzenia parametry skóry. Podany drogą iniekcji nie tylko pielęgnuje cerę, ale cofa skutki starzenia oraz napina i ujędrnia skórę, przywracając jej utracone usieciowanie włókien kolagenowych. Policzki podnoszą się, owal twarzy napina, a kontur wyostrza. Skóra jest nawilżona, wygładzona i napięta, a zmarszczki wypełnione. Preparat podaje się za pomocą kilku wstrzyknięć w wybrane partie twarzy, dzięki czemu zabieg ten jest krótszy i bardziej komfortowy niż mezoterapia. Profhilo to jeden z grupy polecanych preparatów. Jest całkowicie naturalny, nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy, dzięki czemu pozostaje obojętny alergicznie.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

1300 zł

CZAS

20 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

ZNIECZULENIE

ew. maść

LICZBA ZABIEGÓW

1-2

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa

Zabieg jest wykonywany produktami wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, przeznaczonymi do głębokiej biorewitalizacji skóry, podawanymi w formie mezoterapii igłowej. Kompozycja składników aktywnych niezwykle szybko i efektywnie regeneruje skórę. Zabieg stanowi doskonałe uzupełnienie innych terapii. Jalupro to połączenie aminokwasów: glicyny, proliny, leucyny, lizyny oraz kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy i kompleks aminokwasowy skutecznie odżywia fibroblasty i wspomaga fizjologiczną syntezę kolagenu. W pielęgnacji przeciwzmarszczkowej stosujemy z powodzeniem również inne preparaty jak: Cytocare, Restylane, kolagen Linerase. W każdym przypadku preparat jest dobierany indywidualnie do potrzeb i stanu skóry Pacjenta. Wszystkie zabiegi mezoterapii igłowej wymagają cykliczności, minimum trzech zabiegów w odstępach kilkutygodniowych.  

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

1000-1300 zł

CZAS

40 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

ZNIECZULENIE

ew. maść

Mezoterapia igłowa na bazie kolagenu: Linerase kolagen

Linerase to nowoczesny preparat kolagenowy do intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej, terapii blizn potrądzikowych i zanikowych blizn pooperacyjnych. Atelokolagen typu I zawarty w preparacie Linerase jest biomateriałem niealergizującym, biodegradowalnym i biozgodnym (samoistnie i całkowicie rozpuszcza się w skórze). Preparat dzięki swojej bioaktywności intensywnie i skutecznie stymuluje produkcję nowych fibroblastów oraz włókien kolagenowych, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry i młodszego wyglądu. Atelokolagen Linerase przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywrócenia jej gęstości, sprężystości i elastyczności. Dodatkowo wygładza zmarszczki, redukuje wiotkość, rozstępy i blizny zanikowe. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Przypomina on klasyczną mezoterapię, jednak preparat podawany jest nieco głębiej i przy mniejszej liczbie nakłóć, co zmniejsza uczucie dyskomfortu u Pacjenta. Można stosować go na twarzy, szyi, dekolcie oraz dłoniach. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona. Mogą też pojawić się obrzęki. Nie ma jednak przeciwwskazań do powrotu do aktywności zawodowej.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

1300 zł

CZAS

30 min

ZNIECZULENIE

ew. maść

GRUPA WIEKOWA

25+

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Intensywna regeneracja skóry, mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu substancji aktywnych o działaniu leczniczym, regeneracyjnym i przeciwstarzeniowym (koktajli witaminowych, peptydów i aminokwasów) w wybrane partie ciała. Sprawdza się doskonale nie tylko w przypadku delikatnej i odwodnionej skóry - rezultaty widoczne są także na skórze dojrzałej i tracącej sprężystość. Znakomicie poprawia jej kondycję i w naturalny sposób redukuje zmarszczki. Wykorzystanie czynnika fizycznego (nakłuwania) i farmakologicznego (wybrana substancja, którą wprowadzamy) sprawia, że skóra staje się nawilżona, ujędrniona i pełna blasku. W mezoterapii igłowej wykorzystywane są preparaty na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i aminokwasów, np. Cytocare, na bazie częściowo usieciowanego kwasu hialuronowego np Restylane Skinboosters, kolagen naturalny np. Linerase, osocze bogatopłytkowe. Celem zabiegu jest poprawa jędrności i gęstości skóry twarzy i ciała, redukcja cellulitu oraz zatrzymanie procesu łysienia. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które walczą z przebarwieniami. Biopeptydy hamują wytwarzanie melaniny przez melanocyty, dzięki czemu cera ma równy koloryt i promienny wygląd. Poza drobnym zaczerwienieniem nie ma on skutków ubocznych, dzięki czemu jest chętnie wybierany zarówno przez Panów, jak i Panie. Wykorzystując do mezoterapii produkt Cytocare S line, z dwoma aktywnymi składnikami antyoksydacyjnymi, można zabezpieczyć skórę twarzy przed działaniem promieni słonecznych i wyposażyć ją w naturalny filtr ochronny. Rodzajem mezoterapii mikroigłowej jest też dermapen.  

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

400-1300 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

twarz i ciało

ZNIECZULENIE

ew. maść

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

50 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Modelowanie twarzy falą radiową, Venus Legacy

Zabieg Venus Legacy umożliwia nieinwazyjne konturowanie twarzy. Łączy w sobie technologię wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego. Działa głęboko w skórze, co poprawia cyrkulację krwi, powoduje natychmiastowe spulchnienie i błyszczenie skóry. Przy zastosowaniu opatentowanej technologii (MP)2, Venus Legacy wytwarza przyjemne ciepło na skórze. Wielobiegunowe fale radiowe wywołują reakcję termiczną i stymulują tkanki ciała do naturalnej regeneracji, redukując zmarszczki i cellulit. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić chwilowe zaczerwienie skóry spowodowane podwyższoną temperaturą, jednak mija ono szybko, a my możemy powrócić do codziennych zajęć.  

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

400-600 zł

CZAS

1 - 1,5h

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

LICZBA ZABIEGÓW

8-10

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

2 tygodnie

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

90-150 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Jak przygotować się do zabiegu?

Mezoterapia igłowa to klasyczny i najpopularniejszy zabieg kosmetologiczny. Polega na wstrzykiwaniu wybranego koktajlu w skórę przy pomocy cienkiej igły. Iniekcje wykonywane są na głębokości około 2-3 mm, dzięki czemu możliwe jest ominięcie bariery naskórkowej, przez którą większość substancji aktywnych nie mogłaby przeniknąć. Skórę nakłuwa się średnio w odstępach 5-10 mm. Zabieg zwykle przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, by maksymalnie zwiększyć komfort Pacjenta. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona i opuchnięta. W miejscu wkłucia mogą pojawiać się niewielkie siniaki.

Wskazania

Wskazaniem do zabiegu mezoterapii jest działanie pielęgnacyjne i lecznicze w obszarze skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Przeciwwskazania

Zabiegu nie przeprowadza się w następujących przypadkach: alergii na substancję wykorzystywaną do mezoterapii, wirusowych, bakteryjnych lub grzybiczych chorobach skóry, chorobach nowotworowych, ciąży i w okresie karmienia piersią lub chorobach autoimmunologicznych.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat