Małoinwazyjne i chirurgiczne modelowanie twarzy

Dzięki wypełniaczom możemy w nieinwazyjny sposób skorygować kształt twarzy, jej asymetrię, a także usunąć inne defekty. W sytuacjach, w których małoinwazyjne procedury są niewystarczające, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna.

Modelowanie kształtu twarzy i wyrównanie asymetrii

Wyznacznikiem piękna w świecie medycyny estetycznej jest symetria. Czasem na skutek wypadku, choroby lub po prostu - naturalnie, części naszej twarzy są niesymetryczne względem siebie. Powoduje to dysharmonię i jest powodem kompleksów. Istnieje wiele technik - zarówno chirurgicznych, jak i małoinwazyjncyh z wykorzystaniem wypełniaczy, które rozwiązują te problemy.

Zobacz szczegóły usługi

Modelowanie kości policzkowych

Piękne, pełne policzki zwykle wynikają z budowy kostnej twarzy. Dzięki wypełniaczom w postaci kwasu hialuronowego lub tkanki tłuszczowej, możliwe jest ich wymodelowanie nawet u osób, u których naturalnie policzki są zapadnięte. Zabieg daje natychmiastowe efekty, które utrzymują się od 12 miesięcy do 2 lat.

Zobacz szczegóły usługi

Wypełnianie i powiększanie ust

Powiększanie ust to najpopularniejsze zastosowanie kwasu hialuronowego. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej wie, jak wykonać zabieg, by usta były naturalnie powiększone. Wartością dodaną w przypadku tej metody jest nawilżenie ust za sprawą działania kwasu hialuronowego. Powiększanie ust wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego jest bezpiecznie, ponieważ kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie. Odpowiada za wiązanie wody w komórkach skóry. Za pomocą kwasu hialuronowego można uzyskać naturalny efekt pełniejszych, gładszych i nawilżonych ust. Kwas hialuronowy stopniowo rozkłada się w organizmie z upływem czasu, dlatego efekt wypełnienia jest przemijający, a zabieg wymaga powtórzenia po kilku miesiącach. Preparat wprowadzany jest za pomocą cienkiej kaniuli. Dla zwiększenia komfortu podczas zabiegu skóra wokół ust zostaje znieczulona kremem.

Zobacz szczegóły usługi

Nieoperacyjna korekta kształtu nosa

Nos to najbardziej widoczny element twarzy. Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego, możemy modelować zarówno jego kształt, jak i szerokość. W zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta, kwas hialuronowy podaje się za pomocą kaniuli bądź samej igły. Efekty zabiegu utrzymują się 12-18 miesięcy.

Zobacz szczegóły usługi