Pielęgnacja przeciwstarzeniowa cery dojrzałej, 35+

Cera dojrzała wymaga szczególnej pielęgnacji. Wiek powyżej 35 lat to właściwy moment na odwiedzenie kliniki medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji oceni aktualny stan skóry i zaleci zabiegi pielęgnacyjne do wykonania w gabinecie oraz dalszej kontynuacji w domu. Właściwe działanie nie tylko opóźni efekty starzenia, ale również zapewni zdrowy i promienny wygląd na co dzień.

Terapia przeciwzmarszczkowa, Anty-Aging

Zabiegi medycyny estetycznej oferują możliwość szybkiej poprawy jakości skóry, jej odżywienia i zabezpieczenia przed utratą jędrności oraz elastyczności. Działają na głębszych warstwach, dzięki czemu efekty są mocniejsze i trwalsze niż przy innych technikach.

Zobacz szczegóły usługi

Terapia odżywiająca i nawilżająca skórę twarzy

Właściwa pielęgnacja pozwoli nie tylko zachować zdrową i promienną cerę, ale również młodość i witalność wypisaną na twarzy. Skóra dojrzała potrzebuje właściwego nawilżenia, by zachować sprężystość i elastyczność. Zabiegi witaminowe na bazie kwasu hialuronowego to doskonałe rozwiązanie, dające szereg możliwości leczniczych.  Z powodzeniem mogą być również stosowane na innych częściach ciała, jak dłonie, szyja, dekolt, czy brzuch.

Zobacz szczegóły usługi