Terapia odżywiająca i nawilżająca skórę twarzy

Właściwa pielęgnacja pozwoli nie tylko zachować zdrową i promienną cerę, ale również młodość i witalność wypisaną na twarzy. Skóra dojrzała potrzebuje właściwego nawilżenia, by zachować sprężystość i elastyczność. Zabiegi witaminowe na bazie kwasu hialuronowego to doskonałe rozwiązanie, dające szereg możliwości leczniczych.  Z powodzeniem mogą być również stosowane na innych częściach ciała, jak dłonie, szyja, dekolt, czy brzuch.

Mezoterapia mikroigłowa, dermapen

Dermapen to rodzaj mezoterapii mikroigłowej. Poprzez mikroskopijne nakłucia, do warstwy skóry właściwej,  wprowadza się aktywne składniki. Mikronakłuwanie pobudza fibroblasty do produkcji nowego kolagenu co daje nam takie efekty jak: odmłodzenie skóry, zniwelowanie blizn, rozstępów, wyrównanie kolorytu skóry, wygładzenie skóry. Technika ta jest małoinwazyjna i nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest mocno zaczerwieniona i może pojawić się lekkie krwawienie przy działaniu na większych głębokościach. Na drugi dzień jest tkliwa, zaczerwieniona, podrażniona i może być opuchnięta. Pełna regeneracja trwa kilka dni. O zastosowanych w terapii aktywnych składnikach decyduje lekarz - na podstawie oceny leczonego obszaru. Zabieg dermapen pomaga również wyrównać koloryt skóry, też stymuluje skórę, dzięki czemu blizny stają się mniej widoczne.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

od 500 zł

CZAS

20 min

OBSZAR

twarz

ZNIECZULENIE

maść

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

80 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa

Zabieg jest wykonywany produktami wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, przeznaczonymi do głębokiej biorewitalizacji skóry, podawanymi w formie mezoterapii igłowej. Kompozycja składników aktywnych niezwykle szybko i efektywnie regeneruje skórę. Zabieg stanowi doskonałe uzupełnienie innych terapii. Jalupro to połączenie aminokwasów: glicyny, proliny, leucyny, lizyny oraz kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy i kompleks aminokwasowy skutecznie odżywia fibroblasty i wspomaga fizjologiczną syntezę kolagenu. W pielęgnacji przeciwzmarszczkowej stosujemy z powodzeniem również inne preparaty jak: Cytocare, Restylane, kolagen Linerase. W każdym przypadku preparat jest dobierany indywidualnie do potrzeb i stanu skóry Pacjenta. Wszystkie zabiegi mezoterapii igłowej wymagają cykliczności, minimum trzech zabiegów w odstępach kilkutygodniowych.  

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

1000-1300 zł

CZAS

40 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

ZNIECZULENIE

ew. maść

Pielęgnacja skóry z wykorzystaniem peelingów chemicznych, kwas migdałowy Mandelac New Look

Mandelac New Look to kwas migdałowy odpowiedni nawet dla wrażliwej skóry, o nierównej pigmentacji lub z problemami trądzikowymi. Preparat może być stosowany przez cały rok. Ma działanie regenerujące i rozświetlające. Usuwa przebarwienia, wyrównuje koloryt - również w przypadku blizn, nie powodując podrażnień. Zabieg polega na nałożeniu peelingu, a następnie specjalnie dobranej ampułki z substancjami aktywnymi.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

150-200 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

twarz

LICZBA ZABIEGÓW

4-6

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

2 tygodnie

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

50 min

Pielęgnacja DEEP REPAIR

Zabieg pielęgnacyjny DEEP REPAIR wykorzystuje indywidualnie dobrany peeling chemiczny (bez efektu złuszczania), wzbogacony o dyfuzję tlenową OXY PRO AGE. Metoda daje możliwość dobrania odpowiedniej terapii dla poszczególnych partii twarzy, szyi i dekoltu oraz okolicy oczu. Wprowadzenie serum za pomocą tlenu wielokrotnie zwiększa efektywność zabiegu. W rezultacie skóra jest dokładnie oczyszczona, odżywiona i wygładzona.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

CZAS

40 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

60 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabiegi kosmetologiczne nie wymagają specjalnego przygotowania. Skóra przed wykonaniem procedury nie powinna być podrażniona lub zainfekowana. Zabiegu nie wykonuje się w okresie ciąży i karmienia piersią. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy unikać promieniowania słonecznego i stosować kremy z filtrem o wysokim faktorze. W przypadku pielęgnacji blizn ważnym czynnikiem jest ich właściwe ukrwienie, dlatego lekarze często zalecają samodzielny masaż tej okolicy.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat