Terapia przeciwzmarszczkowa, Anty-Aging

Zabiegi medycyny estetycznej oferują możliwość szybkiej poprawy jakości skóry, jej odżywienia i zabezpieczenia przed utratą jędrności oraz elastyczności. Działają na głębszych warstwach, dzięki czemu efekty są mocniejsze i trwalsze niż przy innych technikach.

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa

Zabieg jest wykonywany produktami wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, przeznaczonymi do głębokiej biorewitalizacji skóry, podawanymi w formie mezoterapii igłowej. Kompozycja składników aktywnych niezwykle szybko i efektywnie regeneruje skórę. Zabieg stanowi doskonałe uzupełnienie innych terapii. Jalupro to połączenie aminokwasów: glicyny, proliny, leucyny, lizyny oraz kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy i kompleks aminokwasowy skutecznie odżywia fibroblasty i wspomaga fizjologiczną syntezę kolagenu. W pielęgnacji przeciwzmarszczkowej stosujemy z powodzeniem również inne preparaty jak: Cytocare, Restylane, kolagen Linerase. W każdym przypadku preparat jest dobierany indywidualnie do potrzeb i stanu skóry Pacjenta. Wszystkie zabiegi mezoterapii igłowej wymagają cykliczności, minimum trzech zabiegów w odstępach kilkutygodniowych.  

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

1000-1300 zł

CZAS

40 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

ZNIECZULENIE

ew. maść

Naturalny bioremodeling skóry

Bioremodeling to nowość na polskim rynku zabiegów medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Wykorzystywane preparaty do bioremodelingu, przywracają utracone w procesie starzenia parametry skóry. Podany drogą iniekcji nie tylko pielęgnuje cerę, ale cofa skutki starzenia oraz napina i ujędrnia skórę, przywracając jej utracone usieciowanie włókien kolagenowych. Policzki podnoszą się, owal twarzy napina, a kontur wyostrza. Skóra jest nawilżona, wygładzona i napięta, a zmarszczki wypełnione. Preparat podaje się za pomocą kilku wstrzyknięć w wybrane partie twarzy, dzięki czemu zabieg ten jest krótszy i bardziej komfortowy niż mezoterapia. Profhilo to jeden z grupy polecanych preparatów. Jest całkowicie naturalny, nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE ani emulgatorów i zagęstników karboksymetylocelulozy, dzięki czemu pozostaje obojętny alergicznie.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

1300 zł

CZAS

20 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

ZNIECZULENIE

ew. maść

LICZBA ZABIEGÓW

1-2

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Terapia laserem erbowo-yagowym Genesis

Metoda Genesis polega na jednoczesnym podgrzaniu sieci naczyń krwionośnych i skóry właściwej - w celu poprawy struktury skóry, spłycenia zmarszczek, redukcji rumienia (oddziałuje na najmniejsze struktury naczyniowe) oraz zmniejszenia porów. Laser Genesis wykorzystuje fale o długości 1064 nm (Nd:YAG). Jego unikalna technologia łączy dużą moc z wysoką częstotliwością mikrosekundowych impulsów. To niezbędne elementy do osiągnięcia odpowiedniego czasu termicznej relaksacji skóry i przeprowadzenia efektywnych zabiegów jej regeneracji. W trakcie procedury Pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Przez 2-3 godziny po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

500-1000 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

LICZBA ZABIEGÓW

1-2

GRUPA WIEKOWA

<18

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

50 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Terapia laserem frakcyjnym Pearl

Pearl Fractional to ablacyjny laser frakcyjny o unikalnej długości fali 2790 nm, który wykonuje mikrouszkodzenia skóry, zmuszając organizm do regeneracji. Światło lasera frakcyjnego ablacyjnego wnika w skórę gdzie jest pochłaniane przez zawartą w komórkach wodę. Dochodzi do jej błyskawicznego podgrzania do bardzo wysokiej temperatury, a następnie odparowania (ablacji) wraz z nią tkanki w której się znajdowała. Bardzo ważny jest fakt, że nie jest uszkadzana cała powierzchnia skóry, a nieuszkodzone fragmenty ze zdwojoną siłą poddają tkankę naprawie. Blizny oraz drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, dzięki czemu poprawia się jakość i jędrność skóry. Pierwsze rezultaty zauważalne są już kilka dni po zabiegu, natomiast całkowity proces regeneracji i stymulacji trwa jeszcze przez następne miesiące. Pełen efekt najlepiej widać po upływie około pół roku. Działanie Pearl Fractional ma na celu wygładzanie zmarszczek i przywrócenie kondycji zniszczonej skórze. Efekty są widoczne zarówno w przypadku zmian związanych z postępującym wiekiem, jak i tych wynikających z niehigienicznego trybu życia czy pracy w trudnych warunkach. Połączenie (w ramach jednego zabiegu) procesów ablacji i koagulacji oraz stymulowanie produkcji kolagenu pozwala na osiąganie bardzo dobrych rezultatów, przy jednoczesnym minimalnym okresie rekonwalescencji i niemal całkowitym wyeliminowaniu ewentualnych powikłań. Budowa i działanie urządzenia umożliwia dotarcie do trudnych miejsc, dlatego doskonałe efekty uzyskuje się również w strefie oczu i ust. Laser można stosować także w okolicach szyi, wewnętrznej strony ramion i ud. Przez 24 godziny po zabiegu należy unikać kontaktu z wodą. Kilka razy dziennie powinno stosować się krem regenerujący wskazany przez lekarza. Należy także unikać drapania, mechanicznego usuwania strupków czy złuszczania. W przypadku opryszczki nawrotowej - przed i po zabiegu stosuje się acyklowir - zgodnie ze wskazówkami lekarza.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

500-3000 zł

CZAS

1 - 1,5h

OBSZAR

twarz i ciało

ZNIECZULENIE

ew. maść

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

GRUPA WIEKOWA

18+

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

90-150 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

3

Terapia radiofrekwencją mikroigłową Scarlet

Metoda Scarlet stanowi połączenie zjawiska radiofrekwencji z systemem terapii mikroigłowej. Przy minimalnych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry, pobudza intensywną produkcję kolagenu i stymuluje fibroblasty, dzięki czemu skóra zyskuje jędrność. Fale elektromagnetyczne o odpowiedniej częstotliwości docierają do skóry właściwej, wymuszając wewnętrzną przebudowę kolagenową. Zabieg daje zauważalne efekty w zakresie redukcji blizn oraz poprawy gęstości skóry. Terapia z zastosowaniem urządzenia Scarlet polega na bardzo precyzyjnym i intensywnym nagrzewaniu zarówno naskórka, jak i skóry właściwej - dzięki kontroli głębokości na poziomie 0,5-3,5 mm. Działając tak kompleksowo i głęboko, możemy osiągnąć spektakularne efekty już po jednym zabiegu.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

2000-3000 zł

CZAS

1 - 1,5h

OBSZAR

twarz i ciało

ZNIECZULENIE

maść

LICZBA ZABIEGÓW

1-2

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

90-150 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Peelingi medyczne, DNA Recovery Peel

DNA Recovery Peel to nowoczesny i całkowicie bezpieczny zabieg kosmetologiczny, oparty na technologii Nanotech, wykorzystujący substancje zamknięte w pęcherzykach lipidowych. Zabieg ma działanie antyoksydacyjne – wzmacniające skórę przed działaniem wolnych rodników i przeciwzmarszczkowe – skóra staje się widocznie odmłodzona już po kilku pierwszych sesjach. Z uwagi na silne działanie regeneracyjne, stosuje się go również u osób z bliznami potrądzikowymi w celu ich redukcji, wygładzenia i wyrównania kolorytu. W trakcie aplikacji odczuwane jest delikatne mrowienie, jednak ustępuje ono już po kilku minutach. Trzy dni po przeprowadzonym zabiegu może pojawić się łuszczenie skóry. Przez kilka dni należy też unikać bezpośredniej ekspozycji na słońce oraz przebywania w wysokich temperaturach. Zabieg można powtarzać co 15 dni, przez cały rok.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

350 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

twarz i ciało

LICZBA ZABIEGÓW

4-6

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

2 tygodnie

GRUPA WIEKOWA

35+

Jak przygotować się do zabiegu?

Sposób przygotowania do zabiegu różni się w zależności od rodzaju zastosowanej terapii. Podczas konsultacji kwalifikacyjnej lekarz oceni stan skóry i wskaże najwłaściwszą metodę. Oferując szeroki wachlarz usług, możemy dobrać najbezpieczniejszy zabieg, dający najlepsze efekty estetyczne.

Przeciwwskazania

Zabiegom laserowym nie powinny poddawać się osoby, które chorują na bielactwo i łuszczycę, wykazują duże skłonności do powstawania bliznowców, stosują tetracykliny lub inne leki światłouczulające, są w okresie ciąży, w okolicy zabiegowej występuje u nich stan zapalny lub aktywna infekcja wirusowa bądź bakteryjna. Jeśli masz implanty elektroniczne/metalowe, w tym implanty stomatologiczne, pamiętaj, by przed zabiegiem poinformować o tym fakcie lekarza.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat