Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna daje możliwość operacyjnej korekty sylwetki, plastyki i powiększenia piersi lub poprawy kształtu i rysów twarzy. Dzięki współpracy z zespołem wybitnych specjalistów, efekty zabiegów wykonywanych w Klinice Estetyki są zgodne z oczekiwaniami Pacjenta, a do tego przebiegają w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Umów się na konsultacje

Konsultacje z chirurgii plastycznej

Konsultacje z chirurgii plastycznej to pierwszy krok w całym procesie leczenia. Lekarz zbierze wywiad medyczny, wykona badanie i określi możliwości zabiegowe oraz spodziewane efekty. W Klinice Estetyki dysponujemy nowoczesnym sprzętem do wizualizacji efektów zabiegu. Już podczas konsultacji sprawdzisz, jak możesz wyglądać i czy czujesz się z tym komfortowo.

Zobacz pełną ofertę
Konsultacje z chirurgii plastycznej

Korekta piersi

Korekta piersi obejmuje zabiegi poprawiające nie tylko wygląd samego biustu, ale i całej sylwetki oraz samopoczucia Pacjentki. Dzięki zabiegom plastyki piersi, biust jest pełniejszy i naturalnie zarysowany.

Zobacz pełną ofertę
Korekta piersi

Modelowanie sylwetki

Piękna sylwetka to marzenie wielu kobiet. Gdy dieta i ćwiczenia nie dają satysfakcjonującego efektu, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. Modelowanie sylwetki pozwala usunąć tkankę tłuszczową z wybranych obszarów ciała, sprawiając, że staje się ono smukłe.

Zobacz pełną ofertę
Modelowanie sylwetki

Rehabilitacja pozabiegowa

Zabiegi chirurgii plastycznej to inwazyjne procedury zaburzające dotychczasowe funkcjonowanie organizmu. Lokalnie pojawia się opuchlizna i zasinienia, które są naturalnym etapem procesu gojenia. Rehabilitacja pozabiegowa to m.in. drenaże limfatyczne, które mają za zadanie przyspieszyć regenerację, oczyścić organizm z toksyn i wesprzeć działanie zabiegowe.

Zobacz pełną ofertę
Rehabilitacja pozabiegowa

Plastyka twarzy

Twarz to najważniejszy i najbardziej widoczny element naszego wizerunku. Dbamy o nią, by wyglądać świeżo i atrakcyjnie każdego dnia. Niestety skóra z biegiem czasu traci na jędrności, a twarz wygląda na zmęczoną lub surową. Czasem natura nie obdarza nas idealnie prostym nosem, przylegającymi uszami czy pełnymi ustami.  Z większością tych problemów możemy poradzić sobie z pomocą współczesnej chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Zobacz pełną ofertę
Plastyka twarzy

Leczenie żylaków

Przewlekła niewydolność żylna to choroba objawiająca się zmęczeniem, obrzękiem i bólem nóg, szpecącymi pajączkami żylnymi, żylakami czy owrzodzeniami żylnymi. Zabiegi usunięcia żylaków czy pajączków żylnych poprawiają wygląd naszych nóg, ale przede wszystkim to działania zdrowotne.

Zobacz pełną ofertę
Leczenie żylaków