Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna daje możliwość operacyjnej korekty sylwetki, plastyki i powiększenia piersi lub poprawy kształtu i rysów twarzy. Dzięki współpracy z zespołem wybitnych specjalistów, efekty zabiegów wykonywanych w Klinice Estetyki są zgodne z oczekiwaniami Pacjenta, a do tego przebiegają w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Umów się na konsultacje

Konsultacje z chirurgii plastycznej

Konsultacje z chirurgii plastycznej to pierwszy krok w całym procesie leczenia. Lekarz zbierze wywiad medyczny, wykona badanie i określi możliwości zabiegowe oraz spodziewane efekty. W Klinice Estetyki dysponujemy nowoczesnym sprzętem do wizualizacji efektów zabiegu. Już podczas konsultacji sprawdzisz, jak możesz wyglądać i czy czujesz się z tym komfortowo.

Zobacz pełną ofertę
Konsultacje z chirurgii plastycznej

Korekta piersi

Korekta piersi obejmuje zabiegi poprawiające nie tylko wygląd samego biustu, ale i całej sylwetki oraz samopoczucia Pacjentki. Dzięki zabiegom plastyki piersi, biust jest pełniejszy i naturalnie zarysowany.

Zobacz pełną ofertę
Korekta piersi

Modelowanie sylwetki

Piękna sylwetka to marzenie wielu kobiet. Gdy dieta i ćwiczenia nie dają satysfakcjonującego efektu, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. Modelowanie sylwetki pozwala usunąć tkankę tłuszczową z wybranych obszarów ciała, sprawiając, że staje się ono smukłe.

Zobacz pełną ofertę
Modelowanie sylwetki

Rehabilitacja pozabiegowa

Zabiegi chirurgii plastycznej to inwazyjne procedury zaburzające dotychczasowe funkcjonowanie organizmu. Lokalnie pojawia się opuchlizna i zasinienia, które są naturalnym etapem procesu gojenia. Rehabilitacja pozabiegowa to m.in. drenaże limfatyczne, które mają za zadanie przyspieszyć regenerację, oczyścić organizm z toksyn i wesprzeć działanie zabiegowe.

Zobacz pełną ofertę
Rehabilitacja pozabiegowa

Plastyka twarzy

Twarz to najważniejszy i najbardziej widoczny element naszego wizerunku. Dbamy o nią, by wyglądać świeżo i atrakcyjnie każdego dnia. Niestety skóra z biegiem czasu traci na jędrności, a twarz wygląda na zmęczoną lub surową. Czasem natura nie obdarza nas idealnie prostym nosem, przylegającymi uszami czy pełnymi ustami.  Z większością tych problemów możemy poradzić sobie z pomocą współczesnej chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Zobacz pełną ofertę
Plastyka twarzy

Leczenie żylaków

Przewlekła niewydolność żylna to choroba objawiająca się zmęczeniem, obrzękiem i bólem nóg, szpecącymi pajączkami żylnymi, żylakami czy owrzodzeniami żylnymi. Zabiegi usunięcia żylaków czy pajączków żylnych poprawiają wygląd naszych nóg, ale przede wszystkim to działania zdrowotne. Warto pamiętać, że leczenie żylaków posiada aspekt nie tylko estetyczny, lecz także zdrowotny. Problemy z prawidłowym krążeniem mogą mieć poważne konsekwencje, w postaci utrudnienia codziennego funkcjonowania, przewlekłych dolegliwości bólowych, a w skrajnych przypadkach nawet stanów zagrażających życiu. Do wczesnych powikłań zaliczamy m.in. uczucie ciężkości nóg czy obrzęki, do zaawansowanych zaś – owrzodzenia i ryzyko zatoru. W Klinice Estetyki w Warszawie przeprowadzamy usuwanie żylaków różnymi metodami – chirurgicznymi i mało inwazyjnymi – w zależności od indywidualnej sytuacji pacjenta i stopnia zaawansowania problemu.

Zobacz pełną ofertę
Leczenie żylaków