Konsultacje z chirurgii plastycznej

Konsultacje z chirurgii plastycznej to pierwszy krok w całym procesie leczenia. Lekarz zbierze wywiad medyczny, wykona badanie i określi możliwości zabiegowe oraz spodziewane efekty. W Klinice Estetyki dysponujemy nowoczesnym sprzętem do wizualizacji efektów zabiegu. Już podczas konsultacji sprawdzisz, jak możesz wyglądać i czy czujesz się z tym komfortowo.

Konsultacje z chirurgii plastycznej

Konsultacje z chirurgiem plastykiem to trudny moment dla większości Pacjentów, którzy w sposób klarowny i w pełni szczery muszą opowiedzieć o swoich problemach, oczekiwaniach oraz preferencjach. Na podstawie wyników badań i wywiadu medycznego lekarz zaproponuje konkretne leczenie, opowie o okresie rekonwalescencji oraz zleci dodatkowe badania niezbędne do znieczulenia.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

200 - 300 zł

OBSZAR

twarz, ciało

GRUPA WIEKOWA

18+

Jak przygotować się do konsultacji?

W przypadku korekty nosa wraz z prostowaniem krzywej przegrody, zabierz ze sobą na konsultację zdjęcia RTG lub rezonans magnetyczny, na którym widać zmiany. Jeżeli posiadasz opis laryngologiczny, również weź go ze sobą.

Przed konsultacją warto również samodzielnie, przed lustrem, sprecyzować swoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonane zostaną zdjęcia i na ich podstawie powstanie wizualizacja efektów zabiegu. Osoby nieletnie mogą przyjść na konsultacje tylko z opiekunem prawnym.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat