Korekta piersi

Korekta piersi obejmuje zabiegi poprawiające nie tylko wygląd samego biustu, ale i całej sylwetki oraz samopoczucia Pacjentki. Dzięki zabiegom plastyki piersi, biust jest pełniejszy i naturalnie zarysowany.

Powiększanie z wykorzystaniem implantów piersiowych

Powiększanie piersi z wykorzystaniem implantów piersiowych obejmuje zabieg chirurgiczny, podczas którego implanty umieszczane są w piersiach metodą podgruczołową lub podmięśniową. Celem zabiegu jest korekta rozmiaru, asymetrii lub jędrności biustu, a także jego rekonstrukcja po mastektomii. Najczęściej wykorzystywane implanty  mogą mieć kształt okrągły lub tzw. anatomiczny, zbliżony do łzy. Typ implantu dobierany jest indywidualnie dla uzyskania najlepszego efektu estetycznego.

Zobacz szczegóły usługi

Powiększenie piersi własną tkanką tłuszczową

Przeszczep tkanki tłuszczowej z dowolnej partii ciała do piersi jest rozwiązaniem idealnym, gdy chcemy wyrównać niewielką asymetrię, ujędrnić lub powiększyć piersi o jeden lub dwa rozmiary.

Zobacz szczegóły usługi

Podniesienie i redukcja piersi

Duże i piękne piersi to atrybut kobiety. Gdy ich rozmiar jest za duży, piersi stają się jednak problemem, utrudniając codzienne życie. Utrata jędrności lub asymetria piersi to wskazania do ich chirurgicznej korekty. Nowość w Klinice Estetyki stanowi możliwość jednoczesnego zastosowania redukcji i uzupełnienie implantami. Dzięki takiej kombinacji piersi są właściwych rozmiarów i  zyskują na atrakcyjności.

Zobacz szczegóły usługi

Rekonstrukcja piersi po mastektomii

Zabieg całkowitego usunięcia piersi to często jedyny sposób leczenia onkologicznego, jednak brak piersi to problem, z którym ciężko się pogodzić. Dzisiejsza medycyna daje możliwości rekonstrukcji piersi z wykorzystaniem implantów lub własnych tkanek. Podczas konsultacji chirurg plastyk omówi możliwe techniki zabiegowe oraz określi spodziewany efekt. Zabieg rekonstrukcji piersi może być wykonany jednoczasowo lub po zakończonym leczeniu onkologicznym w tzw. trybie odroczonym.

Zobacz szczegóły usługi