Modelowanie sylwetki

Piękna sylwetka to marzenie wielu kobiet. Gdy dieta i ćwiczenia nie dają satysfakcjonującego efektu, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. Modelowanie sylwetki pozwala usunąć tkankę tłuszczową z wybranych obszarów ciała, sprawiając, że staje się ono smukłe.

Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej

Redukcja tkanki tłuszczowej to zabieg służący modelowaniu sylwetki. Tkanka tłuszczowa zostaje rozpuszczona i usunięta drogą liposukcji. Zabieg jest szczególnie polecany u kobiet po ciąży, które mimo diety i ćwiczeń mają kłopot z powrotem do poprzedniej sylwetki.

Zobacz szczegóły usługi

Modelowanie sylwetki własną tkanką tłuszczową

Lipotransfer to technika przeszczepu tkanki tłuszczowej z wybranego obszaru ciała do innego. Najpopularniejszą procedurą jest liposukcja brzucha z jednoczesnym powiększeniem i ujędrnieniem piersi. Zabieg stosuje się w celu modelowania sylwetki.

Zobacz szczegóły usługi

Usunięcie nadmiaru wiotkiej skóry

Plastyka brzucha i ud to najczęstsze procedury redukujące ilość tkanki skórnej. Zabieg polega na wycięciu określonego fragmentu skóry wraz z tkanką podskórną i tłuszczową. Plastykę wykonuje się najczęściej u osób, które szybko schudły, a ich ciało nie zdążyło się zaadaptować do tej zmiany lub u młodych mam, których brzuch nie wrócił do stanu sprzed ciąży.

Zobacz szczegóły usługi

Plastyka brzucha

Plastyka brzucha to zabieg wykonywany u osób z dużym nadmiarem tkanki skórnej w okolicach brzucha. Chirurg plastyk wykonuje poprzeczne cięcie pomiędzy kolcami biodrowymi w górnej linii bielizny, a następnie usuwa nadmiar tkanki skórno-tłuszczowej. Zabieg plastyki brzucha bywa łączony z liposukcją dla uzyskania optymalnego efektu estetycznego.

Zobacz szczegóły usługi

Korekta brzucha po ciąży

Brzuch to jeden z większych kompleksów młodych mam. Skóra po ciąży jest luźna, a tkanka tłuszczowa trudna do usunięcia. W zależności od indywidualnych parametrów i oczekiwań chirurg plastyk dobierze najlepsze rozwiązanie - tak, by szybko i sprawnie wrócić do formy sprzed ciąży.

Zobacz szczegóły usługi