Plastyka twarzy

Twarz to najważniejszy i najbardziej widoczny element naszego wizerunku. Dbamy o nią, by wyglądać świeżo i atrakcyjnie każdego dnia. Niestety skóra z biegiem czasu traci na jędrności, a twarz wygląda na zmęczoną lub surową. Czasem natura nie obdarza nas idealnie prostym nosem, przylegającymi uszami czy pełnymi ustami.  Z większością tych problemów możemy poradzić sobie z pomocą współczesnej chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

Korekta nosa

Operacja plastyczna nosa wykonywana jest zwykle w celu zmiany wyglądu twarzy lub poprawy możliwości oddechowych. Korekta kształtu nosa obejmuje jego zmniejszenie, usunięcie garbu, wyprostowanie grzbietu, korekcję skrzywionej przegrody czy też poprawę wyglądu samego czubka nosa.

Zobacz szczegóły usługi

Korekta opadających, wiotkich powiek

Operacja powiek polega na usunięciu nadmiaru skóry i przepuklin tłuszczowych z powiek górnych i dolnych. Wiotka skóra na powiekach może ograniczać pole widzenia i sprawiać, że twarz wygląda na starszą i zmęczoną.

Zobacz szczegóły usługi

Korekta uszu

Operacja plastyczna uszu ma na celu poprawienie ich kształtu lub rekonstrukcję po urazach. Najczęstszy problem, z którym do chirurga plastyka zwracają się zarówno dorośli, jak i dzieci wraz z rodzicami, to odstające uszy. Często również sam kształt płatków usznych, a w dużej mierze ich przerost, jest powodem korekty.

Zobacz szczegóły usługi

Lifting twarzy i szyi

Chirurgiczne zabiegi z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej (anty-aging) to procedury napinające skórę twarzy, redukujące zmarszczki i poprawiające owal twarzy. Upływu czasu nie da się zatrzymać, jednak można w wyraźny i szybki sposób poprawić wygląd twarzy i znacząco ją odmłodzić.

Zobacz szczegóły usługi

Modelowanie kości policzkowych

Korekcja kości policzkowych to zabieg modelujący ich kształt. Wykonuje się go z pomocą implantów twarzowych bądź własnej tkanki tłuszczowej. Celem zabiegu jest złagodzenie rysów twarzy, poprawa profilu, wypełnienie zapadniętych kości policzkowych i odmłodzenie twarzy.

Zobacz szczegóły usługi

Modelowanie brody i żuchwy

Harmonijne rysy twarzy i jej symetria to ważny element wizerunku. Chirurgiczny zabieg modelowania brody i żuchwy pomaga osiągnąć kształt dopasowany do całej twarzy, łagodząc jej wyraz lub nadając oczekiwany kształt.

Zobacz szczegóły usługi