Ginekologia plastyczna i estetyczna

Ginekologia plastyczno-estetyczna pozwala zarówno na poprawę funkcji, jak i estetyki stref intymnych. Zabiegi rekonstrukcji poporodowych, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu czy korekty warg sromowych zwiększają komfort i poprawiają jakość życia codziennego i intymnego. Ginekologia estetyczna pozwala zwalczać kobiece problemy, które jeszcze kiedyś w wielu przypadkach stanowiły źródło kompleksów nawet na całe życie. Dziś wystarczy często jeden zabieg, aby na zawsze pożegnać dyskomfort, odzyskać radość życia i poczuć się dobrze we własnym ciele. Przerost lub asymetria w budowie warg sromowych może być wynikiem wady anatomicznej, przebytych porodów bądź znacznych wahań wagi ciała. Taki stan powoduje ból, brak satysfakcji z życia seksualnego, nawracające infekcje, a często także stwarza liczne ograniczenia w życiu codziennym czy uprawianiu sportu. W Klinice Estetyki w Warszawie oferujemy pełen zakres zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Umów się na konsultacje

Konsultacja ginekologiczna

Badanie ginekologiczne to podstawa właściwej diagnostyki problemu i wprowadzenia terapii poprawiających jakość zdrowia intymnego. Do ginekologa zgłaszają się kobiety chcące uzyskać kompleksową pomoc zarówno w zakresie korekty poporodowej, problemów uroginekologicznych, terapii hormonalnej, jak i antykoncepcji.

Zobacz pełną ofertę
Konsultacja ginekologiczna

Plastyka stref intymnych

Plastyka stref intymnych obejmuje chirurgiczną korektę kształtu, wielkości i wiotkości tkanek narządu rodnego kobiety. Jej celem jest przede wszystkim poprawa funkcji i komfortu życia codziennego oraz intymnego, przy zachowaniu jak najlepszego efektu estetycznego. W czasie większości zabiegów linie cięcia prowadzi się w naturalnych fałdach skórnych, czyniąc je niewidocznymi w przyszłości.

Zobacz pełną ofertę
Plastyka stref intymnych

Poprawa jakości życia intymnego

Jakość życia intymnego przestaje być tematem tabu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragną odczuwać i intensyfikować doznania. Gdy parom trudno jest osiągnąć satysfakcję seksualną, należy wykluczyć ewentualne przyczyny medyczne i zdiagnozować problem. Ginekologia plastyczna oferuje zabiegi poprawiające jakość życia seksualnego.

Zobacz pełną ofertę
Poprawa jakości życia intymnego

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

W zależności od stopnia zaawansowania wysiłkowego nietrzymania moczu, możliwe są do zastosowania zarówno procedury małoinwazyjne, jak i chirurgiczne. Te drugie często wiążą się z leczeniem operacyjnym statyki narządu rodnego oraz zabiegowym plastyki pochwy. Celem terapii jest przywrócenie komfortu życia codziennego. W Klinice Estetyki w Warszawie oferujemy leczenie nietrzymania moczu metodą chirurgiczną, laserową bądź z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Rodzaj zabiegu zależy m.in. od stopnia nasilenia problemu oraz od indywidualnych uwarunkowań anatomicznych Pacjentki. Celem jest odtworzenie fizjologicznego kąta pęcherzowo-cewkowego. Problem wysiłkowego nietrzymania moczu bardzo często jest wynikiem przebytych ciąż oraz porodów siłami natury i może wystąpić także u kobiet w młodym wieku. Oferowane przez nas procedury przynoszą wyraźną poprawę już po pierwszym zabiegu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych metod.

Zobacz pełną ofertę
Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

Laserowa epilacja intymna

Laserowa epilacja polega na trwałym usunięciu owłosienia z okolic intymnych. Światło lasera Soprano Ice Platium, zawiera aż trzy różne wiązki (Aleksandryt-775nm, Dioda-810nm, Nd:Yag-1064) o innej mocy i długości fali, dzięki czemu urządzenie jest skuteczne w usuwaniu każdego rodzaju owłosienia - bez względu na grubość, kolor lub gęstość czy też bez względu na rodzaj karnacji. Zastosowanie głowicy chłodzącej sprawia, że zabieg jest komfortowy dla Pacjentki. U Pań z niskim progiem bólu istnieje możliwość zastosowania maści znieczulającej. Spodziewany efekt osiągany jest po skończeniu serii 4-6 zabiegów.

Zobacz pełną ofertę
Laserowa epilacja intymna