Ginekologia plastyczna i estetyczna

Ginekologia plastyczno-estetyczna pozwala zarówno na poprawę funkcji, jak i estetyki stref intymnych. Zabiegi rekonstrukcji poporodowych, leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu czy korekty warg sromowych zwiększają komfort i poprawiają jakość życia codziennego i intymnego.

Umów się na konsultacje

Konsultacja ginekologiczna

Badanie ginekologiczne to podstawa właściwej diagnostyki problemu i wprowadzenia terapii poprawiających jakość zdrowia intymnego. Do ginekologa zgłaszają się kobiety chcące uzyskać kompleksową pomoc zarówno w zakresie korekty poporodowej, problemów uroginekologicznych, terapii hormonalnej, jak i antykoncepcji.

Zobacz pełną ofertę
Konsultacja ginekologiczna

Plastyka stref intymnych

Plastyka stref intymnych obejmuje chirurgiczną korektę kształtu, wielkości i wiotkości tkanek narządu rodnego kobiety. Jej celem jest przede wszystkim poprawa funkcji i komfortu życia codziennego oraz intymnego, przy zachowaniu jak najlepszego efektu estetycznego. W czasie większości zabiegów linie cięcia prowadzi się w naturalnych fałdach skórnych, czyniąc je niewidocznymi w przyszłości.

Zobacz pełną ofertę
Plastyka stref intymnych

Poprawa jakości życia intymnego

Jakość życia intymnego przestaje być tematem tabu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragną odczuwać i intensyfikować doznania. Gdy parom trudno jest osiągnąć satysfakcję seksualną, należy wykluczyć ewentualne przyczyny medyczne i zdiagnozować problem. Ginekologia plastyczna oferuje zabiegi poprawiające jakość życia seksualnego.

Zobacz pełną ofertę
Poprawa jakości życia intymnego

Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to problem, który pojawia się u kobiet na skutek licznych porodów, nadwagi oraz naturalnego procesu starzenia i wiotczenia tkanek i mięśni. Krępująca dolegliwość objawia się mimowolnym popuszczaniem moczu podczas kichania, skakania oraz dźwigania. W zależności od stopnia zaawansowania problemu istnieją techniki małoinwazyjne i chirurgiczne jego rozwiązania.

Zobacz pełną ofertę
Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu

Laserowa epilacja intymna

Laserowa epilacja polega na trwałym usunięciu owłosienia z okolic intymnych. Światło lasera Soprano Ice Platium, zawiera aż trzy różne wiązki (Aleksandryt-775nm, Dioda-810nm, Nd:Yag-1064) o innej mocy i długości fali, dzięki czemu urządzenie jest skuteczne w usuwaniu każdego rodzaju owłosienia - bez względu na grubość, kolor lub gęstość czy też bez względu na rodzaj karnacji. Zastosowanie głowicy chłodzącej sprawia, że zabieg jest komfortowy dla Pacjentki. U Pań z niskim progiem bólu istnieje możliwość zastosowania maści znieczulającej. Spodziewany efekt osiągany jest po skończeniu serii 4-6 zabiegów.

Zobacz pełną ofertę
Laserowa epilacja intymna

Rehabilitacja intymna

Fizjoterapia dna miednicy pozwala skutecznie walczyć z nietrzymaniem moczu, stolca, bolesnymi miesiączkami, obniżeniem i wypadaniem narządów czy zaparciami. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom przywracane jest właściwe napięcie mięśni, a komfort życia codziennego się podnosi. Na zabiegi rehabilitacji intymnej kieruje ginekolog po badaniu i wykluczeniu przeciwwskazań.

Zobacz pełną ofertę
Rehabilitacja intymna