Plastyka stref intymnych

Plastyka stref intymnych obejmuje chirurgiczną korektę kształtu, wielkości i wiotkości tkanek narządu rodnego kobiety. Jej celem jest przede wszystkim poprawa funkcji i komfortu życia codziennego oraz intymnego, przy zachowaniu jak najlepszego efektu estetycznego. W czasie większości zabiegów linie cięcia prowadzi się w naturalnych fałdach skórnych, czyniąc je niewidocznymi w przyszłości.

Plastyka warg sromowych, labioplastyka

Plastyka warg sromowych to chirurgiczna korekta ich kształtu, wielkości i estetyki. Zabieg wykonuje się zarówno na wargach sromowych mniejszych, jak i większych, poprawiając jakość życia intymnego i codziennego.

Zobacz szczegóły usługi

Plastyka okolic łechtaczki

Łechtaczka odgrywa ważną funkcję w trakcie stosunku seksualnego. Dzięki wysokiemu unerwieniu i podatności na stymulację jest odpowiedzialna za jego jakość i intensywność. U części Pacjentek jest przysłonięta fałdem skórnym, co ogranicza podatność na bodźce. Drobna korekta przywraca jej funkcje i jakość życia seksualnego.

Zobacz szczegóły usługi

Poporodowa plastyka krocza, perineoplastyka

Problemy poporodowe dotyczą większości Pacjentek, które naturalnie urodziły duże dzieci lub gdy przebieg porodu był trudny. Często podczas porodu dochodzi do pęknięcia lub celowego nacięcia krocza, a dzieci przechodząc przez kanał rodny, uszkadzają szyjkę macicy i pochwę. Proces gojenia jest uzależniony od naturalnych skłonności organizmu oraz właściwej higieny. W niektórych przypadkach dochodzi do powikłań i patologii blizn, które są grube i sprawiają ból podczas aktywności fizycznej i seksualnej.

Zobacz szczegóły usługi

Plastyka pochwy, waginoplastyka

Plastyka pochwy to zabieg naprawczy, zwiększający komfort życia codziennego i seksualnego. Wykonuje się go na podstawie wskazań medycznych u kobiet, u których pochwa na skutek trudnych porodów nie wróciła do parametrów sprzed ciąży. Problem luźnej pochwy często łączy się zaburzeniami statyki narządu rodnego oraz wypadaniem przedniej ściany pochwy. Sprzyja także wysiłkowemu nietrzymaniu moczu.

Zobacz szczegóły usługi

Korekta błony dziewiczej

Błona dziewicza to zazwyczaj cienki, elastyczny fałd błony śluzowej, który znajduje się na granicy przedsionka i pochwy, ograniczając wejście do narządu. Nie ma konkretnej funkcji, jednak w niektórych religiach jej posiadanie jest elementem kulturowych wymagań. Błona dziewicza może mieć różny kształt (pierścienia, półksiężyca, strzępków lub sita) i jest przerywana podczas pierwszego stosunku.

Zobacz szczegóły usługi