Poprawa jakości życia intymnego

Jakość życia intymnego przestaje być tematem tabu. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni pragną odczuwać i intensyfikować doznania. Gdy parom trudno jest osiągnąć satysfakcję seksualną, należy wykluczyć ewentualne przyczyny medyczne i zdiagnozować problem. Ginekologia plastyczna oferuje zabiegi poprawiające jakość życia seksualnego.

Zabiegi poprawiające jakość życia seksualnego

Zabiegi poprawiające jakość życia intymnego opierają się na intensywnej regeneracji okolic łechtaczki i pochwy, uwrażliwiając je na stymulację. Dzięki wzmożonemu ukrwieniu tych narządów, odczucia są silniejsze i poprawia się życie seksualne.

Zobacz szczegóły usługi

Leczenie zaburzeń seksualnych

Zaburzenia seksualne wynikają zarówno z problemów i defektów intymnych, jak i urazów psychicznych czy zaburzeń emocjonalnych. Mogą być spowodowane spadkiem libido, a także odczuwaniem bólu fizycznego podczas zbliżeń. Pochwica to najbardziej znany rodzaj zaburzeń intymnych. Jego rozwiązania najczęściej podejmuje się ginekolog we współpracy z psychologiem. Ból podczas współżycia może wynikać ze zrostów poporodowych, a także suchości pochwy. W leczeniu kluczowa jest właściwa diagnoza i zastosowanie odpowiednich procedur

Zobacz szczegóły usługi