Leczenie zaburzeń seksualnych

Zaburzenia seksualne wynikają zarówno z problemów i defektów intymnych, jak i urazów psychicznych czy zaburzeń emocjonalnych. Mogą być spowodowane spadkiem libido, a także odczuwaniem bólu fizycznego podczas zbliżeń. Pochwica to najbardziej znany rodzaj zaburzeń intymnych. Jego rozwiązania najczęściej podejmuje się ginekolog we współpracy z psychologiem. Ból podczas współżycia może wynikać ze zrostów poporodowych, a także suchości pochwy. W leczeniu kluczowa jest właściwa diagnoza i zastosowanie odpowiednich procedur

Terapia bólu w obszarze stref intymnych

Ból w okolicach intymnych może mieć różne przyczyny. Najczęściej jest on wynikiem urazu mechanicznego lub porodu naturalnego, którego skutkiem są zrosty i blizny w części przedsionka pochwy i krocza. Najskuteczniejszą terapią w tym przypadku pozostaje podanie drogą iniekcji osocza bogatopłytkowego, pozyskanego z krwi żylnej Pacjentki. Po właściwym odwirowaniu i uzupełnieniu o czynniki wzrostu, osocze podaje się w nadwrażliwe okolice, wymuszając przebudowę tkankową i regenerację. Terapia sprawdza się przy leczeniu pochwicy, vulvodynii, dyspareunii. Niekiedy jest tylko jednym z elementów leczenia.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

CZAS

20 min

OBSZAR

strefy intymne

ZNIECZULENIE

ew. maść

LICZBA ZABIEGÓW

1-2

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

5-6 tygodni

GRUPA WIEKOWA

18+

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Jak się przygotować do konsultacji?

Konsultacja nie wymaga wcześniejszego przygotowania. W zależności od potrzeb Pacjentki odbywa się w parze lub indywidualnie.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat