Zabiegi poprawiające jakość życia seksualnego

Zabiegi poprawiające jakość życia intymnego opierają się na intensywnej regeneracji okolic łechtaczki i pochwy, uwrażliwiając je na stymulację. Dzięki wzmożonemu ukrwieniu tych narządów, odczucia są silniejsze i poprawia się życie seksualne.

Uwrażliwienie stref intymnych na stymulację, O!shot

O!shot

Zabieg O!shot polega na podaniu drogą iniekcji osocza bogatopłytkowego uzyskanego z krwi żylnej Pacjentki (po odpowiednim odwirowaniu). Osocze, wraz z czynnikami wzrostu, wstrzykiwane jest w okolice łechtaczki i przedniej ściany pochwy, inicjując intensywną przebudowę tkankową i regenerację. W efekcie dochodzi do lepszego ukrwienia miejsc intymnych oraz uwrażliwienia na stymulację. Osocze bogatopłytkowe znane jest ze swych właściwości regeneracyjnych, przyspieszających gojenie. U kobiet odczuwających ból podczas penetracji osocze bogatopłytkowe podaje się również w okolice przedsionka pochwy, poprawiając komfort życia intymnego.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

CZAS

10 min

OBSZAR

strefy intymne

ZNIECZULENIE

ew. maść

GRUPA WIEKOWA

35+

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

30 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Uwypuklenie punktu G, G-shot

G-shot

G-shot to zabieg polegający na podaniu kwasu hialuronowego w okolice punktu G, splotu nerwowego znajdującego się na przedniej ścianie pochwy. Dzięki zastosowaniu wypełniacza, okolica punktu G jest bardziej wypukła i łatwiej dochodzi do jej stymulacji podczas penetracji. Alternatywnie do kwasu hialuronowego może być zastosowana autologiczna tkanka tłuszczowa. W obu przypadkach efekt zabiegu utrzymuje się przez 12-24 miesiące.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

CZAS

20 min

OBSZAR

strefy intymne

ZNIECZULENIE

miejscowe

GRUPA WIEKOWA

25+

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Laserowe obkurczanie pochwy

Laseroterapia pochwy polega na wykonywaniu spiralnych ruchów głowicy lasera przez całą długość pochwy. Wiązka lasera powoduje mikrouszkodzenia w śluzówce narządu, wymuszając naturalną regenerację. Efektem procedury jest  zwężenie pochwy, redukcja problemu suchości oraz wzrost satysfakcji seksualnej. Laser stosuje się również w okolicach cewki, lecząc wysiłkowe nietrzymanie moczu. Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Zaleca się wykonanie serii 2-3 zabiegów.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

CZAS

10 min

OBSZAR

strefy intymne

ZNIECZULENIE

ew. maść

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

GRUPA WIEKOWA

35+

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

30 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Jak przygotować się do zabiegu?

Każdy zabieg ginekologii estetycznej poprzedza konsultacja u lekarza ginekologa plastyka. Podczas wywiadu i badania ginekologicznego określany jest problem oraz możliwe sposoby jego rozwiązania, zarówno zabiegowego jak i farmakologicznego. Zabiegi małoinwazyjne nie wymagają wcześniejszego przygotowania. Bezpośrednio po ich wykonaniu można wrócić do życia codziennego i zawodowego.

Wskazania

Wskazaniem do zabiegów poprawiających jakość życia intymnego jest niskie libido lub brak satysfakcji seksualnej. Na zabiegi często decydują się również pary z długoletnim stażem, szukające świeżości w relacjach intymnych.

Przygotowania

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Zaleca się wykonanie depilacji intymnej na 24h przed zabiegiem.

Przeciwwskazania

Bezwzględnymi przeciwwskazaniami do zabiegów ginekologii plastyczno-estetycznej są: ciąża i okres laktacji, nieprawidłowy wynik cytologii, schorzenia, w tym infekcje  ginekologiczne wymagające leczenia w pierwszej kolejności, część chorób autoimmunologicznych, nieuregulowane choroby przewlekłe, uzależnienie od alkoholu i środków psychoaktywnych, duża skłonność do powstawania bliznowców lub nierealistyczne oczekiwania Pacjentki co do możliwych do uzyskania efektów zabiegu.
Przeciwwskazaniem do zabiegu są również: ogólny zły stan zdrowia, infekcja, w tym infekcje wirusowe, jak opryszczka.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat