Konsultacje z medycyny estetycznej

Konsultacje z zakresu medycyny estetycznej odbywają się w warszawskich ośrodkach Kliniki Estetyki – w Centrum i na Ursynowie. W naszym zespole pracują lekarze wielu specjalności, traktujący problemy i oczekiwania Pacjentów z należytą powagą, w sposób kompleksowy i empatyczny.

Konsultacja z medycyny estetycznej

Podczas konsultacji z zakresu medycyny estetycznej lekarz przeprowadzi wywiad medyczny, zdiagnozuje problem i zapozna się z Twoimi oczekiwaniami. Po dokładnej analizie przedstawi możliwe terapie i dostępne zabiegi oraz określi ich spodziewane efekty. Przy niektórych procedurach istnieje możliwość połączenia konsultacji i zabiegu, jednak taką potrzebę należy zgłosić w momencie rejestracji. Celem konsultacji oraz dalszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest przywrócenie młodego i zdrowego wyglądu skóry twarzy, a także wykonywanie działań profilaktycznych - opóźniających proces starzenia lub usuwających jego pierwsze oznaki.

umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

225 zł

OBSZAR

twarz i ciało

Jak przygotować się do konsultacji?

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej nie wymaga wcześniejszego przygotowania lub badań. Jeżeli szukasz pomocy w kontynuowaniu dotychczasowej terapii, koniecznie zabierz ze sobą dokumentację medyczną z przebiegu leczenia.

Wskazania

Medycyna estetyczna prezentuje medyczne spojrzenie na problemy skórne – zarówno dermatologiczne, jak i estetyczne. Naturalne procesy starzenia się skóry czy redukcja zmarszczek i bruzd to również tematy znajdujące się w zakresie medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat