Usunięcie naczynek i wyrównanie kolorytu skóry to główny cel terapii dedykowanej cerze naczynkowej. Z uwagi na kruchość i wrażliwość naczyń krwionośnych skóra źle toleruje stres i gwałtowne zmiany temperatury. Jest także nadwrażliwa na promieniowanie słoneczne.
Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu substancji aktywnych o działaniu leczniczym, regeneracyjnym i przeciwstarzeniowym (koktajli witaminowych, peptydów i aminokwasów) w wybrane partie ciała. Sprawdza się doskonale nie tylko w przypadku delikatnej i odwodnionej skóry - rezultaty widoczne są także na skórze dojrzałej i tracącej sprężystość. Znakomicie poprawia jej kondycję i w naturalny sposób redukuje zmarszczki. Wykorzystanie czynnika fizycznego (nakłuwania) i farmakologicznego (wybrana substancja, którą wprowadzamy) sprawia, że skóra staje się nawilżona, ujędrniona i pełna blasku. W mezoterapii igłowej wykorzystywane są preparaty na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i aminokwasów, np. Cytocare, na bazie częściowo usieciowanego kwasu hialuronowego np Restylane Skinboosters, kolagen naturalny np. Linerase, osocze bogatopłytkowe. Celem zabiegu jest poprawa jędrności i gęstości skóry twarzy i ciała, redukcja cellulitu oraz zatrzymanie procesu łysienia. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które walczą z przebarwieniami. Biopeptydy hamują wytwarzanie melaniny przez melanocyty, dzięki czemu cera ma równy koloryt i promienny wygląd. Poza drobnym zaczerwienieniem nie ma on skutków ubocznych, dzięki czemu jest chętnie wybierany zarówno przez Panów, jak i Panie. Wykorzystując do mezoterapii produkt Cytocare S line, z dwoma aktywnymi składnikami antyoksydacyjnymi, można zabezpieczyć skórę twarzy przed działaniem promieni słonecznych i wyposażyć ją w naturalny filtr ochronny. Rodzajem mezoterapii mikroigłowej jest też dermapen.
400-1300 zł
30 min
twarz i ciało
ew. maść
50 min
1
Zabieg mezoterapii igłowej nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Skóra przed zabiegiem musi być dokładnie oczyszczona z makijażu. Po zabiegu na twarz może być ona lekko zaczerwieniona i opuchnięta, jest to normalny efekt. Bezpośrednio po wykonaniu procedury nie należy nakładać makijażu.
Przeciwwskazania do wykonania mezoterapii igłowej to: alergia na preparaty stosowane w trakcie zabiegu, ciąża i okres karmienia piersią, cukrzyca, infekcje skórne, skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczyniowa, ryzyko powstania zwłóknień), choroba nowotworowa oraz stosowanie leków wpływających na krzepliwość krwi (np. Aspiryny).
Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.
Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami