Regeneracja i wyrównanie kolorytu cery naczynkowej

Usunięcie naczynek i wyrównanie kolorytu skóry to główny cel terapii dedykowanej cerze naczynkowej. Z uwagi na kruchość i wrażliwość naczyń krwionośnych skóra źle toleruje stres i gwałtowne zmiany temperatury. Jest także nadwrażliwa na promieniowanie słoneczne.

Intensywna regeneracja skóry, mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu substancji aktywnych o działaniu leczniczym, regeneracyjnym i przeciwstarzeniowym (koktajli witaminowych, peptydów i aminokwasów) w wybrane partie ciała. Sprawdza się doskonale nie tylko w przypadku delikatnej i odwodnionej skóry - rezultaty widoczne są także na skórze dojrzałej i tracącej sprężystość. Znakomicie poprawia jej kondycję i w naturalny sposób redukuje zmarszczki. Wykorzystanie czynnika fizycznego (nakłuwania) i farmakologicznego (wybrana substancja, którą wprowadzamy) sprawia, że skóra staje się nawilżona, ujędrniona i pełna blasku. W mezoterapii igłowej wykorzystywane są preparaty na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i aminokwasów, np. Cytocare, na bazie częściowo usieciowanego kwasu hialuronowego np Restylane Skinboosters, kolagen naturalny np. Linerase, osocze bogatopłytkowe. Celem zabiegu jest poprawa jędrności i gęstości skóry twarzy i ciała, redukcja cellulitu oraz zatrzymanie procesu łysienia. Jest to także doskonałe rozwiązanie dla osób, które walczą z przebarwieniami. Biopeptydy hamują wytwarzanie melaniny przez melanocyty, dzięki czemu cera ma równy koloryt i promienny wygląd. Poza drobnym zaczerwienieniem nie ma on skutków ubocznych, dzięki czemu jest chętnie wybierany zarówno przez Panów, jak i Panie. Wykorzystując do mezoterapii produkt Cytocare S line, z dwoma aktywnymi składnikami antyoksydacyjnymi, można zabezpieczyć skórę twarzy przed działaniem promieni słonecznych i wyposażyć ją w naturalny filtr ochronny. Rodzajem mezoterapii mikroigłowej jest też dermapen.  

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

400-1300 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

twarz i ciało

ZNIECZULENIE

ew. maść

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

50 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg mezoterapii igłowej nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Skóra przed zabiegiem musi być dokładnie oczyszczona z makijażu. Po zabiegu na twarz może być ona lekko zaczerwieniona i opuchnięta, jest to normalny efekt. Bezpośrednio po wykonaniu procedury nie należy nakładać makijażu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do wykonania mezoterapii igłowej to: alergia na preparaty stosowane w trakcie zabiegu, ciąża i okres karmienia piersią, cukrzyca, infekcje skórne, skóra źle tolerująca iniekcje (skóra naczyniowa, ryzyko powstania zwłóknień), choroba nowotworowa oraz stosowanie leków wpływających na krzepliwość krwi (np. Aspiryny).

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat