Zamykanie naczynek

Laserowe zamykanie naczynek jest zabiegiem bardzo skutecznym i bezpiecznym, przynosi szybkie i trwałe efekty. Podczas zabiegu możemy usunąć zarówno jedno naczynko, jak i objąć działaniem promieni lasera cały obszar np. nosa i policzków.

Laserowe zamykanie naczynek, Excel V

Laserowe zamykanie rozszerzonych naczyń krwionośnych jest zabiegiem bezinwazyjnym i bezbolesnym. Pacjenci podczas zabiegu zgłaszają chwilowe szczypanie, pieczenie. Energia świetlna lasera Excel V wnika w głąb uszkodzonych żył. W procesie fototermolizy selektywnej hemoglobina (barwnik czerwonych ciałek krwi) wychwytuje światło lasera. Energia przekształca się w ciepło i pod jego wpływem woda z krwi w uszkodzonej żyle odparowuje, ścianki naczynia rozpadają się i zostają wchłonięte przez organizm. Efekty zabiegu stają się widoczne od razu. Laser Exel V jest szczególnie skuteczny w usuwaniu pajączków na nogach. W przypadku małych „pajączków” wystarczy już jedna do dwóch wizyt w klinice, by trwale zamknąć naczynko. W  przypadku większych obszarów dotkniętych między innymi trądzikiem różowatym czy rumieniem konieczna będzie seria zabiegów. Zabieg daje trwałe efekty.

Umów wizytę

Problem

Metoda


Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

150-1000 zł

CZAS

20 min

OBSZAR

twarz i ciało

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40-120 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Oceny naczynek dokonuje zawsze lekarz dermatolog lub lekarz medycyny estetycznej, kierując na właściwą terapię. Bezpośrednio po zabiegu nie można nakładać makijażu oraz wystawiać się na promieniowanie UV.

Wskazania

Wskazaniem do zabiegu są: teleangiektazje, rozszerzone naczynia na twarzy, rumień, trądzik różowaty – profilaktyka i leczenie fazy rumieniowej i grudkowo – krostkowej, znamiona naczyniowe, punkty rubinowe, niektóre naczyniaki płaskie i jamiste.

Przeciwwskazania

Przeciwskazaniem do zabiegu są: ciąża, opryszczka i infekcje bakteryjne w okolicy zabiegowej, łuszczyca, bielactwo, padaczka; świeża opalenizna (nie należy korzystać z solarium ani opalać się miesiąc przed zabiegiem), przyjmowanie na 3 tygodnie przed zabiegiem leków światłouczulających (np. niektóre antybiotyki, retinoidy) oraz ziół światłouczulających (np. nagietek, dziurawiec, preparat ,,Figura”), zaburzenia krzepnięcia, skłonność do przebarwień i bliznowców.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat