Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Piękna, smukła sylwetka to często nasze marzenie. Aktywność fizyczna i odpowiednia dieta nie zawsze dają oczekiwany efekt. W niektórych obszarach naszego ciała wciąż pozostaje nadmiar tkanki tłuszczowej. U kobiet naturalnie odkłada się ona w dolnych partiach brzucha oraz bioder i ud. Nowoczesne, małoinwazyjne techniki umożliwiają rozbicie tkanki tłuszczowej i usunięcie jej z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne.

Miejscowe rozpuszczanie tkanki tłuszczowej

Punktowe działanie na tkankę tłuszczową doskonale sprawdza się na małych obszarach ciała, np. przy redukcji drugiego podbródka. Preparat podany za pomocą iniekcji rozpuszcza tkankę tłuszczową, która jest usuwana z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne.

Zobacz szczegóły usługi

Modelowanie sylwetki urządzeniami HI-TECH

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej pozwala na precyzyjne modelowanie sylwetki. Zabiegi cieszą się szczególną popularnością u kobiet po ciąży, które pragną szybko i skutecznie wrócić do formy. Procedury z zakresu HI-TECH wykorzystują nowatorskie rozwiązania do rozbijania, uszkadzania i bezoperacyjnego usuwania tkanki tłuszczowej.

Zobacz szczegóły usługi