Miejscowe rozpuszczanie tkanki tłuszczowej

Punktowe działanie na tkankę tłuszczową doskonale sprawdza się na małych obszarach ciała, np. przy redukcji drugiego podbródka. Preparat podany za pomocą iniekcji rozpuszcza tkankę tłuszczową, która jest usuwana z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne.

Rozpuszczenie tkanki tłuszczowej lipolizą iniekcyjną

Zabieg lipolizy jest przeznaczony dla osób z wagą w granicach normy lub lekką nadwagą. Pomaga usunąć tzw. miejscowe otłuszczenia na brzuchu, udach czy plecach - trudne do wyeliminowania poprzez samą dietę czy ćwiczenia. W otłuszczone miejsca, za pomocą iniekcji, podajemy specjalny preparat, który niszczy komórki tłuszczowe i prowadzi do rozpadu trójglicerydów. L-karnityna natomiast przyspiesza metabolizm tłuszczu.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

650-1000 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

ciało i szyja

ZNIECZULENIE

ew. maść

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

50 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania. Podczas konsultacji lekarz zbiera wywiad medyczny, określa obszar zabiegowy oraz informuje o przebiegu terapii i spodziewanych efektach.
Po zabiegu może pojawić się obrzęk i utrzymujące się, bolesne i piekące zaczerwienienie, swędzenie czy też drobne krwiaki. Są to typowe i normalne objawy rozpadu komórek tłuszczowych. Do pełnej aktywności fizycznej można wrócić praktycznie od razu. Zabiegi powtarza się średnio 2-3 razy w odstępach kilkutygodniowych – w zależności od ilości tkanki tłuszczowej. Czasem wystarczająca jest jednorazowa procedura.

Wskazania

Wskazania do zabiegu to miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej okolicy: podbródka i brody, brzucha, bioder, ud, pośladków, wokół pach oraz nad kolanami.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża oraz okres karmienia piersią, zaburzenia krzepnięcia krwi, padaczka oraz choroby wątroby i nerek, aktywne infekcje skórne w miejscu wstrzyknięć, alergia na składniki preparatu i otyłość.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat