Modelowanie sylwetki urządzeniami HI-TECH

Miejscowa redukcja tkanki tłuszczowej pozwala na precyzyjne modelowanie sylwetki. Zabiegi cieszą się szczególną popularnością u kobiet po ciąży, które pragną szybko i skutecznie wrócić do formy. Procedury z zakresu HI-TECH wykorzystują nowatorskie rozwiązania do rozbijania, uszkadzania i bezoperacyjnego usuwania tkanki tłuszczowej.

Modelowanie ciała falą radiową, Venus Legacy

Zabieg Venus Legacy umożliwia nieinwazyjne konturowanie ciała. Łączy w sobie technologię wielobiegunowych fal radiowych oraz sprawdzoną metodę pulsacyjnego pola magnetycznego. Działa głęboko w skórze, co powoduje zwiększoną cyrkulację krwi, rozpoczyna proces produkcji nowego kolagenu przez fibroblasty i uelastycznienia włókien kolagenowych. Przy zastosowaniu opatentowanej technologii (MP)2, Venus Legacy wytwarza przyjemne ciepło na skórze. Wielobiegunowe fale radiowe wywołują reakcję termiczną i stymulują tkanki ciała do naturalnej regeneracji, co wpływa na ujędrnianie ciała, redukcję zmarszczek i cellulitu. Venus Legacy to zabieg z wykorzystaniem specjalnej głowicy. Aparatura rozgrzewa skórę do odpowiedniej temperatury, po czym okrężnymi ruchami wykonywany jest delikatny masaż. Efekty są widoczne po około miesiącu. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić chwilowe zaczerwienie skóry spowodowane podwyższoną temperaturą, jednak mija ono szybko, a my możemy powrócić do codziennych zajęć.  

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

400-600 zł

CZAS

40-120 min

OBSZAR

ciało

LICZBA ZABIEGÓW

8-10

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

1 tydzień

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40-120 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Wymrażanie tkanki tłuszczowej, CoolSculpting Zeltiq

Zabieg polega na miejscowej kriolipolizie – urządzenie chłodzi wybraną okolicę i zamraża komórki tłuszczowe, jednocześnie nie uszkadzając skóry i nerwów. Odpowiednio dobrana głowica Zeltiq, dopasowana do danego obszaru ciała, zasysa próżniowo fałd tłuszczu, a podciśnienie, które wytwarza się w tym czasie powoduje, że w miejscach poddanych zabiegowi zmniejsza się krążenie krwi. Zamrożone komórki tłuszczowe ulegają apoptozie (kontrolowanej śmierci) i są powoli wydalane z organizmu, w wyniku zabiegu możemy pozbyć się ok 25% komórek tłuszczowych. Efekty widoczne są po około 2-4 miesiącach. Specjalnie opracowany aplikator próżniowy zasysa tkankę do zagłębienia i delikatnie przytrzymuje ją między dwoma panelami chłodzącymi. Czujniki wbudowane w aplikator monitorują skórę w trakcie zabiegu, gwarantując stały i jednakowy jego przebieg. Są one połączone z panelem sterowania w celu ciągłego monitorowania i regulowania chłodzenia.

Czas trwania zabiegu zależy od ilości przyłożeń, średnio zajmuje od jednej do trzech godzin. Zabieg jest wygodny i może być przeprowadzany na siedząco lub leżąco. Wiele osób wykorzystuje ten czas na lekturę, pracę na laptopie lub nawet na drzemkę. W naszej Klinice proponujemy Pacjentom możliwość oglądania filmów, podłączenia się do internetu lub skorzystanie z relaksujących procedur kosmetycznych. Po zabiegu można powrócić do codziennych zajęć, kąpać się, a także stosować zabiegi kosmetyczne oraz laserowe. W celu wzmocnienia efektu zaleca się przez dwa miesiące picie co najmniej 1,5 l wody dziennie, dietę lekkostrawną, ćwiczenia i aktywność fizyczną.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

1200-2000 zł

CZAS

2 - 3 h

OBSZAR

ciało

LICZBA ZABIEGÓW

1

GRUPA WIEKOWA

18+

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Rozbicie tkanki tłuszczowej masażem mechanicznym HI-TECH, ICOONE

ICOONE to rodzaj mechanicznego masażu dającego pozytywne efekty w ujędrnianiu ciała, redukcji cellulitu i głęboko zlokalizowanych złogów tłuszczu oraz modelowaniu sylwetki. Opatentowana technologia polega na pracy nowoczesnych głowic masujących z multistymulacją – naprzemiennym zasysaniem i rozluźnianiem skóry. Technologia ICOONE oparta jest na działaniu podciśnienia, ale w przeciwieństwie do starszych urządzeń tego typu, podczas zabiegu nie dochodzi do rozciągania skóry. Każdy zabieg rozpoczyna się 20-minutowym programem bazowym na całe ciało z odpowiednio dobranym programem terapeutycznym - z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Pacjenta, stanu i kondycji jego skóry oraz rodzaju cellulitu (zastój wody, cellulit włóknisty, tłuszczowy, skóra naczyniowa, delikatna, luźna). Następnie stosujemy 10-minutowe programy lokalne, ukierunkowane na konkretny problem terapeutyczny Pacjenta i strefę zabiegową (brzuch, plecy, wewnętrzna strona ud, zewnętrzna strona ud, dekolt, biust, twarz). W trosce o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta korzystamy z 22 podstawowych programów kosmetycznych oraz 16 medycznych. Do serii zabiegowej Pacjent otrzymuje specjalny kombinezon, w który przebiera się przed zabiegiem.

Umów wizytę

Problem

Metoda


Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

350 zł

CZAS

40 min

OBSZAR

ciało

LICZBA ZABIEGÓW

10-20

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

2 dni

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

60 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej i cellulitu - Proshock Ice

Proshock Ice to nieinwazyjne urządzenie przeznaczone do redukcji miejscowej otyłości i cellulitu włóknistego. Wykorzystuje ono innowacyjną i opatentowaną technologię Ice-shock-lipolysis, polegającą na połączeniu kriolipolizy (Ice-lipolysis) oraz „fali dźwiękowej". Ta pierwsza eliminuje zbędne komórki tłuszczowe, unikając przy tym niszczenia otaczającej je tkanki, z kolei "fala dźwiękowa" poprawia cyrkulację krwi i skutecznie zwalcza cellulit. W pierwszej fazie zabiegu stosuje się specjalną głowicę mrożącą komórki tłuszczowe, a następnie głowicę emitującą falę akustyczną - rozbijającą zbędne komórki tłuszczowe i pobudzającą mikrokrążenie. Podczas zabiegu na cellulit obie techniki wykorzystuje się naprzemiennie. Procedura jest bezbolesna, bezpieczna i nie wymaga znieczulenia. Efekt w postaci modelowania sylwetki, redukcji cellulitu i poprawy gładkości skóry widoczny jest już po pierwszej serii. Można go wspomóc wykonując masaż Icoone. Proshock Ice bardzo dobrze łączy się z innymi zabiegami, wspierając i wzmacniając ich efekty. Możliwe najlepsze rozwiązania: Proshock Ice + Lipoliza Iniekcyjna + Icoone (drenaż limfatyczny), masaże manualne, bańka chińska. Technika kriolipolizy jest zatwierdzona przez amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków oraz przez Amerykańską Akademię Chirurgii Kosmetycznej, Amerykańskie Stowarzyszenie Dermatologów i Chirurgów Estetycznych.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

500-700 zł

CZAS

30min - 2,5h

OBSZAR

ciało

LICZBA ZABIEGÓW

6-10

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

1 tydzień

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabiegi modelowania sylwetki, mimo iż należą do małoinwazyjnych technik, wymagają właściwej kwalifikacji przez kosmetologa lub lekarza medycyny estetycznej.
W zależności od wskazanej techniki zabiegu, różne są przeciwwskazania do jego wykonania oraz zalecenia pozabiegowe. W niektórych przypadkach mogą pojawić się drobne zasinienia, a sama skóra może być obolała i zaczerwieniona.

Wskazania

Wskazaniem do zabiegów nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej jest miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej przy zachowaniu wskaźnika BMI w normie. Zabiegi zaleca się również w przypadku cellulitu, wiotkości skóry oraz obrzęków. Są stosowane jako terapia uzupełniająca przy odchudzaniu i po redukcji wagi.

Przygotowania

W pierwszym etapie przeprowadza się dokładny wywiad, można też dokonać pomiaru obwodów okolicy zabiegowej. Dopiero po wykluczeniu przeciwwskazań można przystąpić do zabiegu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu są choroby nowotworowe, choroby pęcherzowe skóry, ciąża i okres karmienia piersią, epilepsja, implanty elektroniczne/metalowe, łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu, nowotworowe i przednowotworowe zmiany na skórze, przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu oraz stany zapalne skóry. Zabiegów nie przeprowadza się u kobiet w ciąży oraz w okresie karmienia piersią.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat