Korekcja opadającej powieki górnej

Wiotkość górnej powieki jest defektem, który pojawia się w różnym wieku na skutek utraty jędrności skóry okolic oczu. Powieka w części górnej jest wiotka i opada na część ruchomą – aż do linii rzęs. Taki defekt dodaje spojrzeniu lat i utrudnia makijaż tej okolicy. W przypadku dużych przerostów konieczny może być zabieg chirurgiczny powieki, jednak zazwyczaj zabiegi medycyny estetycznej są wystarczające.

Terapia radiofrekwencją mikroigłową Scarlet

Metoda Scarlet stanowi połączenie zjawiska radiofrekwencji z systemem terapii mikroigłowej. Przy minimalnych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry, pobudza intensywną produkcję kolagenu i stymuluje fibroblasty, dzięki czemu skóra zyskuje jędrność. Fale elektromagnetyczne o odpowiedniej częstotliwości docierają do skóry właściwej, wymuszając wewnętrzną przebudowę kolagenową. Zabieg daje zauważalne efekty w zakresie redukcji blizn oraz poprawy gęstości skóry. Terapia z zastosowaniem urządzenia Scarlet polega na bardzo precyzyjnym i intensywnym nagrzewaniu zarówno naskórka, jak i skóry właściwej - dzięki kontroli głębokości na poziomie 0,5-3,5 mm. Działając tak kompleksowo i głęboko, możemy osiągnąć spektakularne efekty już po jednym zabiegu.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

2000-3000 zł

CZAS

1 - 1,5h

OBSZAR

twarz i ciało

ZNIECZULENIE

maść

LICZBA ZABIEGÓW

1-2

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

90-150 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Zabieg rewitalizujący nićmi PDO

Zabieg z wykorzystaniem nici PDO polega na wszczepieniu pod skórę nici, które tworzą swego rodzaju sieć napinającą. Pozostają one w tkance przez 7-9 miesięcy. Po tym czasie ulegają samoistnemu rozpuszczeniu. Wskutek ich działania skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i promienna. Nici PDO od wielu lat znajdują zastosowanie nie tylko w medycynie estetycznej, lecz także w chirurgii ogólnej i ginekologii. Zabieg z ich wykorzystaniem jest całkowicie bezpieczny, ponieważ materiał, z którego są wykonane, jest obojętny dla tkanek. Nici PDO są dobrym rozwiązaniem dla Pacjentów, którzy zauważyli u siebie pierwsze oznaki starzenia w postaci drobnych zmarszczek statycznych, utraty wiotkości tkanki. Procedura nie wymaga specjalnych przygotowań. Lekarz medycyny estetycznej przeprowadzi ją w taki sposób, by osiągnąć satysfakcjonujący efekt estetyczny.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

od 100 zł

CZAS

60 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

ZNIECZULENIE

miejscowe (maść)

GRUPA WIEKOWA

35+

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

70 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Plastyka powiek górnych

blefaroplastyka

Korekta górnych powiek polega na wykonaniu nacięcia w naturalnej zmarszczce, a następnie na wycięciu nadmiaru skóry i mięśnia okrężnego oka. W ten sposób górna część powieki ulega skróceniu i pogłębieniu. Ranę zszywa się bardzo cienką nitką - tak, że blizna jest praktycznie niewidoczna. Zabieg optycznie powiększa i otwiera oczy, nadając im młody i świeży wygląd.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

OBSZAR

oczy

ZNIECZULENIE

ogólne, miejscowe

GRUPA WIEKOWA

35+

Jak przygotować się do zabiegu?

Sposób przygotowania do zabiegu różni się w zależności od rodzaju zastosowanej terapii. Podczas konsultacji kwalifikacyjnej lekarz oceni stan skóry i wskaże najwłaściwszą metodę. Oferując szeroki wachlarz usług, możemy dobrać najbezpieczniejszy zabieg, dający najlepsze efekty estetyczne.

Przeciwwskazania

Przeciwskazaniem do zabiegu są ciąża, choroby nowotworowe oraz stosowanie niesterydowych leków przeciwzapalnych lub sterydów.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat