Usuwanie cieni i worków pod oczami

Cienie pod oczami są przeważnie kojarzone z niewyspaniem i zmęczeniem, jednak ich obecność nie zawsze jest związana z naszą kondycją fizyczną czy ilością snu. Skóra w tych okolicach jest wyjątkowo delikatna. Efekt „podkowy pod oczami” wynika z prześwitywania naczyń krwionośnych. Worki pod oczami to efekt wiotkości skóry i nadmiaru tkanki skórno-tłuszczowej pod linią rzęs.

Redukcja cieni pod oczami z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Po wcześniejszym zastosowaniu środków odkażających skórę, preparat w postaci bezbarwnego żelu jest wstrzykiwany śródskórnie bardzo cienką igłą w okolice doliny łez. W celu podniesienia komfortu Pacjenta podczas zabiegu miejsce iniekcji jest znieczulone maścią, a jeśli to konieczne - również znieczuleniem nasiękowym (jak przy leczeniu zęba). Sam preparat może również zawierać w sobie środek znieczulający. Po zabiegu nie można nagrzewać tej okolicy. Przez tydzień należy unikać opalania, sauny i solarium. Preparat układa się równomiernie, tworząc cienką warstwę pod skórą powieki, dzięki czemu naczynia nie prześwitują. Związki kwasu hialuronowego mają działanie intensywnie nawilżające, przez co skóra w okolicy podania staje się jędrna i napięta, a zmarszczki wygładzają się.

Zadzwoń: 885 670 140

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

450-1000 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

twarz

ZNIECZULENIE

maść lub znieczulenie nasiękowe

LICZBA ZABIEGÓW

1

GRUPA WIEKOWA

25+

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

70 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Infuzja tlenowa, OXY PRO AGE

OXY PRO AGE to dermoinfuzja tlenowa substancji aktywnych. Urządzenie pobiera powietrze z otoczenia i dzięki specjalnym filtrom otrzymujemy czysty tlen, który wtłaczamy pod ciśnieniem większym niż atmosferyczne wraz z substancjami aktywnymi. Specjalna głowica nawiewa powietrze na skórę i dotlenienia ją, poprawiając mikrokrążenie oraz wzmacniając działanie preparatu. Tlenowe zabiegi dermoinfuzji są skuteczną i nieinwazyjną metodą stosowaną na najczęstsze problemy skóry. Stymulują mikrokrążenie w celu osiągnięcia na skórze naturalnych i długoterminowych efektów. Dotleniają komórki, przyspieszają metabolizm i proces detoksykacji, a także wzmacniają mechanizmy obronne skóry. OXY PRO AGE można wykonywać po zabiegach medycyny estetycznej: po peelingach skóry, po dermapenie czy mikrodermabrazji oraz jako wsparcie terapii AZS. Wskazane jest wykonanie serii ok. 10 zabiegów, 1-2 razy w tygodniu.

Zadzwoń: 885 670 140

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

250-350 zł

CZAS

1 - 1,5h

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

LICZBA ZABIEGÓW

8-10

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

1 tydzień

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

90-150 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Jak przygotować się do zabiegu?

Okres rekonwalescencji jest stosunkowo krótki. Przez pierwszych kilka dni po zabiegu w miejscach iniekcji mogą pozostawać niewielkie zasinienia. Przez dwa tygodnie należy unikać sauny i opalania. Warto też odpowiednio nawadniać organizm, pijąc duże ilości wody niegazowanej. W miejscu podania kwasu hialuronowego, przez około miesiąc, nie powinno się stosować innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Wskazania

Wiotkość powieki dolnej oraz stale widoczne zasinienia pod oczami.

Przygotowania

Na tydzień przed zabiegiem należy odstawić leki antykoagulacyjne (np. aspiryna), nie pić dużych ilości alkoholu, a w dniu zabiegu nie nakładać makijażu na okolice zabiegu (zostanie on zmyty w gabinecie).

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest okres ciąży i laktacji, choroby nowotworowe, leczenie onkologiczne, infekcje i stany zapalne skóry, choroby autoimmunologiczne, skłonność do blizn przerostowych, aktywna opryszczka, trądzik oraz nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat