Psychodietetyk / Dietetyk

Konsultacja psychodietetyka zapewnia profesjonalną pomoc w skomplikowanych zaburzeniach odżywiania, takich jak anoreksja czy bulimia. Jest to kluczowe rozwiązanie, gdy problem nie dotyczy tylko wartości odżywczych w posiłku, lecz także zaburzeń postrzegania własnego ciała. Psychodietetyk to również doskonały mentor w zakresie zdrowego żywienia i ogromne wsparcie podczas okresu redukcji masy ciała.

Konsultacja psychodietetyka

Sposób odżywiania bezpośrednio wpływa na nasz wygląd oraz samopoczucie. Konsultacje dietetyczne dedykowane są zarówno tym, którzy chcą zredukować masę ciała, uzyskać szczupłą i zgrabną sylwetkę, jak i osobom o prawidłowej masie ciała, pragnącym poprawić stan skóry, włosów czy paznokci. Indywidualnie dobrany program dietetyczny wspomoże również leczenie schorzeń takich jak dyslipidemia, cukrzyca czy inne choroby dietozależne.

Zobacz szczegóły usługi

Dieta oparta o naukę

Dieta indywidualna, dopasowana do potrzeb i możliwości Pacjenta, opiera się na nauce właściwych nawyków żywieniowych. Poprzez odpowiednio skonstruowane menu uczymy się jedzenia o regularnych porach oraz w ilościach, jakie nasz organizm jest w stanie strawić. Racjonalna gospodarka żywieniowa to podstawa skutecznej diety bez efektu jo-jo.

Zobacz szczegóły usługi