Konsultacja psychodietetyka

Sposób odżywiania bezpośrednio wpływa na nasz wygląd oraz samopoczucie. Konsultacje dietetyczne dedykowane są zarówno tym, którzy chcą zredukować masę ciała, uzyskać szczupłą i zgrabną sylwetkę, jak i osobom o prawidłowej masie ciała, pragnącym poprawić stan skóry, włosów czy paznokci. Indywidualnie dobrany program dietetyczny wspomoże również leczenie schorzeń takich jak dyslipidemia, cukrzyca czy inne choroby dietozależne.

Pierwsza konsultacja psychodietetyka

Na pierwszym spotkaniu dietetyk będzie chciał poznać Twoje oczekiwania i cele. Zapyta o problemy zdrowotne, dotychczasowe nawyki żywieniowe, styl życia, rytm dnia i preferencje kulinarne. Informacje te pozwolą na ułożenie planu dietetycznego dostosowanego indywidualnie do Twoich potrzeb. Przynieś ze sobą aktualne wyniki badań (poziom glukozy, profil lipidowy itp.), gdyż mogą one mieć istotne znaczenie przy doborze diety. Przypomnij sobie również nazwy wszystkich leków, które przyjmujesz. W czasie konsultacji przeprowadzone zostaną także pomiary antropometryczne oraz badanie składu masy ciała wraz z oznaczaniem podstawowej przemiany materii.

Umów wizytę

Problem


Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

150 zł

CZAS

40 min

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

2 tygodnie

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

Kolejna konsultacja psychodietetyka

Podczas kolejnej konsultacji psychodietetycznej omówisz dotychczasowe osiągnięcia, problemy jakie napotkałeś i określisz dalsze cele. Dietetyk przedstawi Ci specjalnie skomponowaną i zbilansowaną dietę, dopasowaną to Twoich oczekiwań oraz możliwości.

Umów wizytę

Problem


Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

150 zł

CZAS

40 min

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

2 tygodnie

Jak przygotować się do konsultacji?

Konsultacja u psychodietetyka umożliwia dobranie indywidualnej terapii związanej z odżywianiem. Jej cele mogą być różne w zależności od potrzeb i oczekiwań Pacjenta. Psychodietetyk specjalizuje się w doradztwie dla osób ze słabą motywacją do odchudzania i zaburzeniami żywienia różnego rodzaju, również tymi o podłożu psychicznym i wynikającymi z błędnej samooceny. Wybierając się na konsultacje, warto wcześniej zdefiniować swoje cele  oraz oczekiwania, a także założyć sobie dzienniczek monitorujący dzienny jadłospis wraz z godzinami posiłków. Pomoże to w analizie i nakreśleniu planu działania.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat