Usuwanie przebarwień skórnych

Laseroterapia to najczęściej wybierana metoda w usuwaniu przebarwień i wyrównywaniu kolorytu skóry. Nowością i alternatywą dla osób z przeciwwskazaniem do laseroterapii jest zabieg radiofrekwencji mikroigłowej Scarlet RF, który wykorzystuje działanie prądu i koagulacji. Decyzję o rodzaju zastosowanej terapii podejmuje lekarz, po zebraniu pełnego wywiadu medycznego i zapoznaniu się oczekiwaniami Pacjenta.

Terapia laserem erbowo-yagowym, Excel V

Excel V to specjalistyczne urządzenie laserowe przeznaczone do likwidowania zmian o charakterze naczyniowym, stosowane w medycynie estetycznej i dermatologii. Właściwe dostosowanie długości fal pozwala na bezpieczne eliminowanie problemów - bez ryzyka działań ubocznych i z pełnym zachowaniem bezpieczeństwa Pacjenta. Laser Excel V wykorzystuje zjawisko selektywnego działania na hemoglobinę, nie wpływając przy tym na otaczające tkanki. Światło lasera wchłaniane jest przez hemoglobinę zawartą w naczyniach krwionośnych, a powstające w tym czasie ciepło niszczy ich ścianki, powodując fotokoagulację. Dzięki temu procesowi widoczne na powierzchni skóry naczynka znikają, a skóra powraca do normalnego stanu. Laser wyróżnia się skutecznością w precyzyjnym leczeniu wszelkich zmian naczyniowych (teleangiektazji), pajączków, znamion naczyniowych, naczyniaków płaskich i jamistych, likwidowaniu przebarwień skóry, zmian barwnikowych, likwidacji lub zmniejszanie blizn, usuwaniu brodawek wirusowych, leczeniu dysfunkcji naczyniowych w obrębie kończyn dolnych oraz wyrównywaniu tekstury skóry.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

CZAS

30 min

OBSZAR

twarz i ciało

ZNIECZULENIE

ew. maść

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

50 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Terapia laserem erbowo-yagowym Genesis

Metoda Genesis polega na jednoczesnym podgrzaniu sieci naczyń krwionośnych i skóry właściwej - w celu poprawy struktury skóry, spłycenia zmarszczek, redukcji rumienia (oddziałuje na najmniejsze struktury naczyniowe) oraz zmniejszenia porów. Laser Genesis wykorzystuje fale o długości 1064 nm (Nd:YAG). Jego unikalna technologia łączy dużą moc z wysoką częstotliwością mikrosekundowych impulsów. To niezbędne elementy do osiągnięcia odpowiedniego czasu termicznej relaksacji skóry i przeprowadzenia efektywnych zabiegów jej regeneracji. W trakcie procedury Pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Przez 2-3 godziny po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

500-1000 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

LICZBA ZABIEGÓW

1-2

GRUPA WIEKOWA

<18

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

50 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Terapia radiofrekwencją mikroigłową Scarlet

Metoda Scarlet stanowi połączenie zjawiska radiofrekwencji z systemem terapii mikroigłowej. Przy minimalnych uszkodzeniach wierzchnich warstw skóry, pobudza intensywną produkcję kolagenu i stymuluje fibroblasty, dzięki czemu skóra zyskuje jędrność. Fale elektromagnetyczne o odpowiedniej częstotliwości docierają do skóry właściwej, wymuszając wewnętrzną przebudowę kolagenową. Zabieg daje zauważalne efekty w zakresie redukcji blizn oraz poprawy gęstości skóry. Terapia z zastosowaniem urządzenia Scarlet polega na bardzo precyzyjnym i intensywnym nagrzewaniu zarówno naskórka, jak i skóry właściwej - dzięki kontroli głębokości na poziomie 0,5-3,5 mm. Działając tak kompleksowo i głęboko, możemy osiągnąć spektakularne efekty już po jednym zabiegu.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

2000-3000 zł

CZAS

1 - 1,5h

OBSZAR

twarz i ciało

ZNIECZULENIE

maść

LICZBA ZABIEGÓW

1-2

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

90-150 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Jak przygotować się do zabiegu?

Sposób przygotowania do zabiegu różni się w zależności od rodzaju zastosowanej terapii. Podczas konsultacji kwalifikacyjnej lekarz oceni stan skóry i wskaże najwłaściwszą metodę. Oferując szeroki wachlarzowi usług, możemy dobrać najbezpieczniejszy zabieg, dający najlepsze efekty estetyczne.

Przeciwwskazania

Zabiegom laserowym nie powinny poddawać się osoby, które chorują na bielactwo i łuszczycę, wykazują duże skłonności do powstawania bliznowców, stosują tetracykliny lub inne leki światłouczulające, są w okresie ciąży, w okolicy zabiegowej występuje u nich stan zapalny lub aktywna infekcja wirusowa bądź bakteryjna. Jeśli masz implanty elektroniczne/metalowe, w tym implanty stomatologiczne, pamiętaj, by przed zabiegiem poinformować o tym fakcie lekarza.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat