Trwałe laserowe usuwanie owłosienia

Epilacja laserowa to skuteczny sposób na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia z okolic twarzy, ciała i stref intymnych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego lasera Soprano Ice Platinum, wykorzystującego jednocześnie aż 3 różne wiązki światła, zabieg usuwa zarówno ciemne, jak i jasne włosy. Co najważniejsze, w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku technikami jest bezbolesny.

Laserowa epilacja twarzy

Włosy na kobiecej twarzy stanowią krępujący problem, z którym trudno sobie poradzić w sposób efektywny, bezbolesny i niewidoczny. Epilacja laserowa pozwala pozbyć się niechcianego owłosienia raz na zawsze. Wykorzystując precyzyjną końcówkę lasera, możemy z sukcesem usuwać nawet pojedyncze włosy. Zabieg epilacji Soprano Ice Platinum jest skuteczny przy każdym typie cery, kolorze włosa, a dzięki zastosowaniu specjalnej głowicy chłodzącej, jest również praktycznie bezbolesny.

Zobacz szczegóły usługi

Laserowa epilacja ciała

Epilacja laserowa stanowi szybki i sprawdzony sposób na osiągnięcie gładkiego ciała. Laser Soprano Ice Platinum łączy w sobie 3 wiązki (Aleksandryt-775nm, Dioda-810nm, Nd:Yag-1064) o różnej mocy i długości fali, dzięki czemu urządzenie jest skuteczne w usuwaniu każdego rodzaju owłosienia – bez względu na grubość, kolor lub gęstość włosów czy też rodzaj karnacji. Jednoczesne zastosowanie głowicy chłodzącej i techniki masującej (technologii in motion) powoduje, że zabieg jest mniej odczuwalny. Epilację tym laserem można wykonywać również w okresie letnim, co jest ważne przy kontynuowaniu terapii. Laserowe usuwanie owłosienia przynosi trwałe rezultaty, ponieważ włosy niszczone są definitywnie. Na energię lasera reagują jednak tylko włosy znajdujące się w aktywnej fazie wzrostu. Dlatego dla uzyskania pełnych rezultatów zabieg wymaga kilkukrotnego powtórzenia. Epilacja może być przeprowadzana także na delikatnych obszarach ciała, w tym np. na twarzy. Zabiegi dostępne są w Klinice Estetyki w Warszawie.

Zobacz szczegóły usługi

Laserowa epilacja okolic intymnych

Epilacja laserowa w obszarze stref intymnych to popularny i wygodny zabieg trwałego usuwania owłosienia z okolic pachwin, wzgórka łonowego, warg sromowych oraz okolic odbytu. Zakres zabiegu jest zawsze konsultowany z kosmetologiem i dostosowany do oczekiwań Pacjenta. Laser Soprano Ice Platinum wykorzystuje jednoczasowo 3 długości fali, działając na różne rodzaje i kolory włosa. Dzięki metodzie in-motion (technika masująca) zabieg jest prawie całkowicie bezbolesny, nawet w przypadku wrażliwych okolic intymnych.

Zobacz szczegóły usługi