Wzmacnianie i zagęszczanie włosów

Piękne, gęste włosy to marzenie wielu kobiet. Natura nie zawsze jest sprawiedliwa i często obdarowuje nas słabymi, łamliwymi włosami. Zabiegi chemiczne, takie jak farbowanie czy codzienna stylizacja jedynie pogarszają ich kondycję. Na stan włosów wpływ mają również aspekty zdrowotne organizmu i problemy skóry głowy, których najczęstszym objawem są wzmożone wypadanie i miejscowe przerzedzenia. Kuracje z wykorzystaniem preparatów peptydowych, osocza bogatopłytkowego i innych substancji aktywnych to jedyny skuteczny sposób na poprawę jakości oraz gęstości włosów.

Kuracja osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe słynie ze swych właściwości w zakresie regeneracji skóry i działania odmładzającego. Potocznie nazywane jest eliksirem młodości i witalności. Pozyskuje się je z krwi żylnej Pacjenta. Pobranie przebiega w tradycyjny sposób (jak przy zwykłych badaniach krwi). Krew umieszcza się w specjalnej wirówce. Uzyskane osocze z czynnikami wzrostu podaje się Pacjentowi za pomocą kilkunastu, czasem kilkudziesięciu, drobnych wkłuć. Po zabiegu cebulki włosów wzmacniają się. Włosy stają się gęstsze i mocniejsze.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

1000 zł

CZAS

40 min

OBSZAR

głowa

ZNIECZULENIE

miejscowe

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Kuracja peptydowa dr Cyj Hair Filler

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić je lub zagęścić. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy, a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność dr Cyj Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg z wykorzystaniem preparatu dr Cyj Hair Filler polega na wykonaniu serii wkłuć w powierzchniowe warstwy skóry właściwej owłosionej skóry głowy. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do osocza bogatopłytkowego wymaga mniejszej liczby wkłuć i podania mniejszej ilości preparatu. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

800 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

głowa

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

2 tygodnie

GRUPA WIEKOWA

18+

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Mezoterapia igłowa – HairCare

Mezoterapia igłowa preparatem HairCare to zabieg iniekcyjnego podania preparatów odżywczych bezpośrednio pod skórę. Podanie odbywa się w określonych odstępach, obejmując obszar całej owłosionej skóry głowy lub jej części. Preparat HairCare ma właściwości nawilżające, odżywia i stymuluje elementy struktury włosa, pobudza je do ponownego wzrostu oraz spowalnia ich utratę. Zabieg stosuje się również u osób z problemem łupieżu oraz wśród Pacjentów, których włosy straciły blask i sprężystość. Iniekcje wykonywane są strzykawką z bardzo cienką igłą co 0,5-1,5 cm lub specjalnym pistoletem do mezoterapii. Po zabiegu pozostają ślady na skórze w postaci punkcików lub kratki – w zależności od techniki zabiegu. Ślady pozabiegowe mogą pozostać widoczne w zależności od rodzaju podanego preparatu – od 6 do 72 godzin.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

500 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

głowa

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabiegi nie wymagają wcześniejszego przygotowania. W dniu zabiegu głowa powinna być czysta, bez środków do stylizacji.

Terapia łysienia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2-4 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Wskazania

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić je lub zagęścić.

Przygotowania

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu niewskazane jest picie alkoholu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazanie do zabiegu stanowią: ciąża i karmienie piersią, wiek poniżej 18 roku życia, uczulenie na którykolwiek ze składników, istnienie aktywnych zmian skórnych, chorób skóry, infekcji lub następstw zakażeń paciorkowcami, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, terapii sterydowej lub obecność chorób autoimmunologicznych, niewyrównanej cukrzycy, chorób reumatycznych, powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat