Strefa mężczyzn

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna obejmuje działania poprawiające nasz wygląd i komfort życia. Zabiegi chirurgiczne są często uzupełnieniem lub kontynuacją innego leczenia, np. otyłości. W przypadku dużej i szybkiej utraty masy ciała, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej stanowią często jedyną możliwość redukcji nadmiaru tkanki skórnej. Z kolei przy ginekomastii pozwalają zmniejszyć piersi i uzyskać klasyczny wygląd męskiego torsu.

Zobacz pełną ofertę
Chirurgia plastyczna


Męska chirurgia intymna

Chirurgia intymna obejmuje urologię i andrologię wraz z plastyką męskiego układu płciowego. Androlog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem męskiego układu płciowego ze schorzeń takich jak zapalenia, zaburzenia funkcji czy ograniczona płodność. Podejmuje działania w celu usunięcia rozpoznanych wad z wykorzystaniem leczenia endokrynologicznego, naczyniowego, operacyjnego, a także psychologicznego.

Zobacz pełną ofertę
Męska chirurgia intymna

Anty-Aging, medycyna przeciwstarzeniowa

Medycyna estetyczna oferuje różnego rodzaju terapie regenerujące i odmładzające naszą skórę. Czasu nie da się cofnąć ani zatrzymać, ale dzięki odpowiedniej profilaktyce możemy spowolnić jego wpływ na nasze ciało i cieszyć się dłużej młodym oraz świeżym wyglądem. Dziś zabiegi medycyny estetycznej dopasowane są również do potrzeb męskiej skóry i są codziennością w pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Zobacz pełną ofertę
Anty-Aging, medycyna przeciwstarzeniowa

Zdrowy Styl Życia

Zdrowy styl życia to sposób na długą młodość i wigor. Program jest skierowany zarówno do osób obciążonych chorobami przewlekłymi, autoimmunologicznymi, otyłością, jak i zdrowych - nieaktywnych i aktywnych fizycznie. To nowatorskie i kompleksowe podejście do zdrowia oraz estetyki. Specjaliści z zakresu dietetyki, psychodietetyki, psychologii, medycyny estetycznej i kosmetologii zatroszczą się o Twoje zdrowie, umożliwiając właściwy start w aktywność fizyczną.

Zobacz pełną ofertę
Zdrowy Styl Życia