Strefa mężczyzn

Chirurgia laparoskopowa

Chirurgia laparoskopowa jest małoinwazyjną techniką chirurgiczną polegającą na wykonywaniu zabiegów operacyjnych bez znacznego otwierania powłok skórnych. Zabieg odbywa się przy użyciu laparoskopu, który wprowadzany jest do wnętrza ciała przez niewielkie (1-2 cm) nacięcia. Główne korzyści chirurgii laparoskopowej to mniejsze dolegliwości bólowe po operacji i szybszy powrót do pełnej aktywności.

Zobacz pełną ofertę

Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna obejmuje działania poprawiające nasz wygląd i komfort życia. Zabiegi chirurgiczne są często uzupełnieniem lub kontynuacją innego leczenia, np. otyłości. W przypadku dużej i szybkiej utraty masy ciała, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej stanowią często jedyną możliwość redukcji nadmiaru tkanki skórnej. Z kolei przy ginekomastii pozwalają zmniejszyć piersi i uzyskać klasyczny wygląd męskiego torsu.

Zobacz pełną ofertę
Chirurgia plastyczna


Męska chirurgia intymna

Chirurgia intymna obejmuje urologię i andrologię wraz z plastyką męskiego układu płciowego. Androlog zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem męskiego układu płciowego ze schorzeń takich jak zapalenia, zaburzenia funkcji czy ograniczona płodność. Podejmuje działania w celu usunięcia rozpoznanych wad z wykorzystaniem leczenia endokrynologicznego, naczyniowego, operacyjnego, a także psychologicznego.

Zobacz pełną ofertę
Męska chirurgia intymna

Anty-Aging, medycyna przeciwstarzeniowa

Medycyna estetyczna oferuje różnego rodzaju terapie regenerujące i odmładzające naszą skórę. Czasu nie da się cofnąć ani zatrzymać, ale dzięki odpowiedniej profilaktyce możemy spowolnić jego wpływ na nasze ciało i cieszyć się dłużej młodym oraz świeżym wyglądem. Dziś zabiegi medycyny estetycznej dopasowane są również do potrzeb męskiej skóry i są codziennością w pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Zobacz pełną ofertę
Anty-Aging, medycyna przeciwstarzeniowa

Zdrowy Styl Życia

Zdrowy styl życia to sposób na długą młodość i wigor. Program jest skierowany zarówno do osób obciążonych chorobami przewlekłymi, autoimmunologicznymi, otyłością, jak i zdrowych - nieaktywnych i aktywnych fizycznie. To nowatorskie i kompleksowe podejście do zdrowia oraz estetyki. Specjaliści z zakresu dietetyki, psychodietetyki, psychologii, medycyny estetycznej i kosmetologii zatroszczą się o Twoje zdrowie, umożliwiając właściwy start w aktywność fizyczną.

Zobacz pełną ofertę
Zdrowy Styl Życia