Anty-Aging, medycyna przeciwstarzeniowa

Medycyna estetyczna oferuje różnego rodzaju terapie regenerujące i odmładzające naszą skórę. Czasu nie da się cofnąć ani zatrzymać, ale dzięki odpowiedniej profilaktyce możemy spowolnić jego wpływ na nasze ciało i cieszyć się dłużej młodym oraz świeżym wyglądem. Dziś zabiegi medycyny estetycznej dopasowane są również do potrzeb męskiej skóry i są codziennością w pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Umów się na konsultacje

Redukcja zmarszczek i bruzd

Zmarszczki to pierwsze oznaki starzenia się skóry. Z biegiem czasu skóra traci swą jędrność oraz elastyczność, a następnie załamuje się w miejscach odpowiadających za mimikę twarzy. Jako pierwsze zauważymy zmarszczki mimiczne tzw. dynamiczne w okolicach oczu i między brwiami (tzw. lwia zmarszczka). Zmarszczki statyczne i bruzdy ujawniają się stopniowo w miarę osłabiania włókien kolagenowych i elastynowych.

Zobacz pełną ofertę
Redukcja zmarszczek i bruzd

Młody i świeży wygląd skóry

Zdrowy, energiczny i świeży wygląd twarzy to klucz do pewności siebie. W Kinice Estetyki wykorzystujemy możliwości medycyny estetycznej do pobudzania i wspierania naturalnej przebudowy skóry. Poprawiamy jej jakość, elastyczność i przywracamy młody wygląd, nie zmieniając przy tym rysów twarzy.

Zobacz pełną ofertę
Młody i świeży wygląd skóry

Pielęgnacja przeciwstarzeniowa cery dojrzałej, 35+

Wiek powyżej 35 lat to właściwy moment na odwiedzenie kliniki medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji oceni aktualny stan skóry i zaleci zabiegi pielęgnacyjne do wykonania w gabinecie oraz dalszej kontynuacji w domu. Właściwe działanie nie tylko opóźni efekty starzenia, ale również zapewni zdrowy i promienny wygląd na co dzień.

Zobacz pełną ofertę
Pielęgnacja przeciwstarzeniowa cery dojrzałej, 35+

Małoinwazyjne modelowanie twarzy

Dzięki wypełniaczom w postaci tkanki tłuszczowej lub kwasu hialuronowego możemy w nieinwazyjny sposób skorygować kształt twarzy, jej asymetrię, a także usunąć inne defekty. W sytuacjach, w których małoinwazyjne procedury są niewystarczające, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna.

Zobacz pełną ofertę
Małoinwazyjne modelowanie twarzy