Małoinwazyjne modelowanie twarzy

Dzięki wypełniaczom w postaci tkanki tłuszczowej lub kwasu hialuronowego możemy w nieinwazyjny sposób skorygować kształt twarzy, jej asymetrię, a także usunąć inne defekty. W sytuacjach, w których małoinwazyjne procedury są niewystarczające, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna.

Modelowanie kości policzkowych

Modelowanie kości policzkowych polega na redukcji asymetrii lub uzupełnieniu ich kształtu w celu osiągnięcia satysfakcjonującego wyglądu. Dzięki wypełniaczom w postaci kwasu hialuronowego lub tkanki tłuszczowej, możliwe jest wymodelowanie twarzy nawet u osób, u których naturalnie policzki są zapadnięte. Zabieg daje natychmiastowe efekty, które utrzymują się od 12 miesięcy do 2 lat.

Zobacz szczegóły usługi

Modelowanie kształtu twarzy i wyrównanie asymetrii

Na skutek wypadku, choroby lub po prostu – naturalnie, części naszej twarzy są niesymetryczne względem siebie. Powoduje to dysharmonię i jest powodem kompleksów. Istnieje wiele technik – zarówno chirurgicznych, jak i małoinwazyjnych  rozwiązujących te problemy.

Zobacz szczegóły usługi

Nieoperacyjna korekta kształtu nosa

Nos to najbardziej widoczny element twarzy. Dzięki wykorzystaniu kwasu hialuronowego, możemy modelować zarówno jego kształt, jak i szerokość. W zależności od indywidualnych potrzeb Pacjenta, kwas hialuronowy podaje się za pomocą kaniuli bądź samej igły. Efekty zabiegu utrzymują się 12-18 miesięcy.

Zobacz szczegóły usługi

Nieoperacyjne powiększanie ust kwasem hialuronowym

W przypadku asymetrii ust lub tzw. opuszczonych kącików doskonale sprawdzi się zabieg podania kwasu hialuronowego. Ten preparat to naturalny składnik skóry, który poza samym modelowaniem ust posiada również właściwości silnie nawilżające.

Zobacz szczegóły usługi