Modelowanie kształtu twarzy i wyrównanie asymetrii

Na skutek wypadku, choroby lub po prostu – naturalnie, części naszej twarzy są niesymetryczne względem siebie. Powoduje to dysharmonię i jest powodem kompleksów. Istnieje wiele technik – zarówno chirurgicznych, jak i małoinwazyjnych  rozwiązujących te problemy.

Modelowanie twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy to wysoko usieciowany wypełniacz, który doskonale sprawdza się przy modelowaniu twarzy, redukcji wszelkich asymetrii - w tym asymetrii brwi i powiek, wyrównywaniu i wyszczuplaniu nosa oraz korekcie ust. Jego działanie jest natychmiastowe, a efekty czasowe. Kwas hialuronowy ulega biodegradacji po ok. 6-8 miesiącach. Jeżeli nie ma żadnych przeszkód, zabieg może zostać powtórzony.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

1000 - 1500 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

ZNIECZULENIE

ew. maść

GRUPA WIEKOWA

25+

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Chirurgiczna zmiana kształtu brody i żuchwy

Chirurgiczny zabieg redukujący tkankę kostną i nadający oczekiwany kształt brodzie to procedura szczególnie popularna wśród osób z wysuniętą, mocno zarysowaną brodą. Podczas zabiegu chirurg plastyk usuwa nadmiar tkanki kostnej i zakłada sztywny opatrunek. Linie cięcia ukrywa wewnątrz jamy ustnej, dzięki czemu nie są one widoczne. Zabieg chirurgicznego modelowania brody i żuchwy stanowi również uzupełnienie leczenia stomatologicznego. Mocno cofnięta broda to nie tylko problem estetyczny, ale także częsta przyczyna złego zgryzu oraz wady wymowy.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

OBSZAR

twarz

ZNIECZULENIE

ogólne

GRUPA WIEKOWA

18+

Modelowanie brody implantami

Poprzez cięcie w wewnętrznej części jamy ustnej następuje obnażenie części kości, do której przymocowuje się i odpowiednio dopasowuje materiał syntetyczny powiększający ten fragment kości brody. Blizny nie są widoczne, a rekonwalescencja jest krótka.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

OBSZAR

broda

ZNIECZULENIE

ogólne

GRUPA WIEKOWA

18+

Jak przygotować się do zabiegu?

Lekarz medycyny wspólnie z Pacjentem podejmuje decyzję o wyborze techniki zabiegowej. Okres rekonwalescencji po podaniu kwasu hialuronowego jest stosunkowo krótki. Przez pierwszych kilka dni po zabiegu w miejscach iniekcji mogą pozostawać niewielkie zasinienia. Przez pierwsze dwa tygodnie należy unikać sauny i opalania. Warto też odpowiednio nawadniać organizm, pijąc duże ilości wody niegazowanej. W miejscu podania kwasu hialuronowego przez około miesiąc nie powinno się stosować innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu są choroby nowotworowe, leczenie onkologiczne, infekcje i stany zapalne skóry, choroby autoimmunologiczne, skłonność do blizn przerostowych, aktywna opryszczka, trądzik oraz nadwrażliwość na kwas hialuronowy. Przy zabiegach laserowych nie można przyjmować leków i ziół światłouczulających.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat