Nieoperacyjne powiększanie ust kwasem hialuronowym

W przypadku asymetrii ust lub tzw. opuszczonych kącików doskonale sprawdzi się zabieg podania kwasu hialuronowego. Ten preparat to naturalny składnik skóry, który poza samym modelowaniem ust posiada również właściwości silnie nawilżające.

Modelowanie i powiększanie ust kwasem hialuronowym

Jest to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który polega na zwiększeniu objętości ust przy pomocy specjalnych wypełniaczy. Po zastosowaniu środków odkażających, na skórę nakłada się znieczulenie. W kolejnym etapie preparat w postaci bezbarwnego żelu jest wstrzykiwany bardzo cienką igłą w okolice centralnej części ust. W zależności od potrzeby wykonuje się od 6 do 10 nakłuć, równomiernie rozprowadzając kwas hialuronowy. Po zabiegu, przez tydzień należy unikać intensywnego nagrzewania skóry, opalania, sauny, solarium.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

od 1000 zł

CZAS

10 min

OBSZAR

usta

ZNIECZULENIE

ew. maść

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

20 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Jak przygotować się do zabiegu?

Lekarz medycyny estetycznej wspólnie z Pacjentem podejmuje decyzję o wyborze techniki zabiegowej. Okres rekonwalescencji po podaniu kwasu hialuronowego jest stosunkowo krótki. Przez pierwszych kilka dni po zabiegu w miejscach iniekcji mogą pozostawać niewielkie zasinienia. Przez pierwsze dwa tygodnie należy unikać sauny i opalania. Warto też odpowiednio nawadniać organizm, pijąc duże ilości wody niegazowanej. W miejscu podania kwasu hialuronowego przez około miesiąc nie powinno się stosować innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Wskazania

Wskazaniem do usunięcia zmarszczek jest ich obecność, negatywnie wpływająca na samopoczucie i wizerunek Pacjenta

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do zabiegu są choroby nowotworowe, leczenie onkologiczne, infekcje i stany zapalne skóry, choroby autoimmunologiczne, skłonność do blizn przerostowych, aktywna opryszczka, trądzik oraz nadwrażliwość na kwas hialuronowy. Przy zabiegach laserowych nie można przyjmować leków i ziół światłouczulających.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat