Terapia odżywiająca i nawilżająca skórę twarzy

Właściwa pielęgnacja pozwoli nie tylko zachować zdrową i promienną skórę twarzy, ale również młodość i witalność. Skóra dojrzała potrzebuje odpowiedniego nawilżenia, by zachować sprężystość i elastyczność. Zabiegi witaminowe na bazie kwasu hialuronowego to doskonałe rozwiązanie, dające szereg możliwości leczniczych.

Zabiegi pielęgnacyjne

Alternatywą dla małoinwazyjnych procedur są zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne, mające właściwości złuszczające i regenerujące. Do ich przeprowadzenia wykorzystuje się preparaty witaminowe, kwasy lub peelingi chemiczne. W zależności od stanu skóry lekarz lub kosmetolog pomoże dobrać właściwą formę pielęgnacji.  Wszystkie zabiegi polegają na oczyszczaniu i masażu twarzy bez nakłuć i ingerencji w głębsze warstwy skóry.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

CZAS

40 min

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

5-6 tygodni

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

60 min

Pielęgnacja DEEP REPAIR

Zabieg pielęgnacyjny DEEP REPAIR wykorzystuje indywidualnie dobrany peeling chemiczny (bez efektu złuszczania), wzbogacony o dyfuzję tlenową OXY PRO AGE. Metoda daje możliwość dobrania odpowiedniej terapii dla poszczególnych partii twarzy, szyi i dekoltu oraz okolicy oczu. Wprowadzenie serum za pomocą tlenu wielokrotnie zwiększa efektywność zabiegu. W rezultacie skóra jest dokładnie oczyszczona, odżywiona i wygładzona.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

CZAS

40 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

60 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa

Zabieg jest wykonywany produktami wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów, przeznaczonymi do głębokiej biorewitalizacji skóry, podawanymi w formie mezoterapii igłowej. Kompozycja składników aktywnych niezwykle szybko i efektywnie regeneruje skórę. Zabieg stanowi doskonałe uzupełnienie innych terapii. Jalupro to połączenie aminokwasów: glicyny, proliny, leucyny, lizyny oraz kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy i kompleks aminokwasowy skutecznie odżywia fibroblasty i wspomaga fizjologiczną syntezę kolagenu. W pielęgnacji przeciwzmarszczkowej stosujemy z powodzeniem również inne preparaty jak: Cytocare, Restylane, kolagen Linerase. W każdym przypadku preparat jest dobierany indywidualnie do potrzeb i stanu skóry Pacjenta. Wszystkie zabiegi mezoterapii igłowej wymagają cykliczności, minimum trzech zabiegów w odstępach kilkutygodniowych.  

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

1000-1300 zł

CZAS

40 min

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

ZNIECZULENIE

ew. maść

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabiegi kosmetologiczne nie wymagają specjalnego przygotowania. Skóra przed wykonaniem procedury nie powinna być podrażniona lub zainfekowana.  Zarówno przed, jak i po zabiegu należy unikać promieniowania słonecznego i stosować kremy z filtrem o wysokim faktorze. W przypadku pielęgnacji blizn ważnym czynnikiem jest ich właściwe ukrwienie, dlatego lekarze często zalecają samodzielny masaż tej okolicy.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat