Chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna obejmuje działania poprawiające nasz wygląd i komfort życia. Zabiegi chirurgiczne są często uzupełnieniem lub kontynuacją innego leczenia, np. otyłości. W przypadku dużej i szybkiej utraty masy ciała, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej stanowią często jedyną możliwość redukcji nadmiaru tkanki skórnej. Z kolei przy ginekomastii pozwalają zmniejszyć piersi i uzyskać klasyczny wygląd męskiego torsu.

Umów się na konsultacje

Konsultacje

Konsultacja z chirurgiem plastykiem stanowi pierwszy krok, który musimy wykonać przed podjęciem decyzji o wyborze rodzaju i zakresu zabiegu modelowania ciała czy też korekty w obrębie twarzy. Lekarz wykona zdjęcia oraz zwizualizuje efekty zabiegu, wykorzystując do tego celu specjalne programy komputerowe.

Zobacz pełną ofertę
Konsultacje

Modelowanie klatki piersiowej

Modelowanie klatki piersiowej i torsu najczęściej obejmuje zabieg usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Niekiedy, w przypadku przerostu tkanki gruczołowej, zabieg łączony jest z ginekomastią i liposukcją, redukującą męskie piersi.

Zobacz pełną ofertę
Modelowanie klatki piersiowej

Modelowanie sylwetki

Szczupła i wysportowana męska sylwetka to marzenie wielu Panów. Gdy dieta i ćwiczenia nie dają satysfakcjonującego efektu, z pomocą przychodzi chirurgia plastyczna. Modelowanie sylwetki pozwala usunąć tkankę tłuszczową z wybranych obszarów ciała, nadając mu pożądany wygląd. W Klinice Estetyki w Warszawie wykonujemy modelowanie sylwetki poprzez liposukcję, przeszczep tkanki tłuszczowej, a także plastykę powłok brzusznych (zabieg dedykowany w szczególności osobom po znaczącej redukcji wagi). Dzięki tym zabiegom Pacjent może uzyskać jeszcze większą satysfakcję z wysiłku włożonego w utrzymywanie zdrowej diety oraz aktywność fizyczną. Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z obszarów najbardziej opornych na kurację odchudzającą, pozwoli zgubić dodatkowe centymetry w obwodach ciała.

Zobacz pełną ofertę
Modelowanie sylwetki

Plastyka twarzy

Twarz to wizytówka mężczyzny - zarówno w kontaktach relacyjnych, jak i biznesowych. Wszelkiego rodzaju defekty odwracają uwagę naszych rozmówców lub wpływają na odbiór przekazywanych przez nas informacji. Zmarszczki dodają lat, czyniąc twarz bardziej srogą, a wiotkie powieki sprawiają, że wyglądamy na zmęczonych.

Zobacz pełną ofertę
Plastyka twarzy

Rehabilitacja pozabiegowa

Zabiegi chirurgii plastycznej to inwazyjne procedury, zaburzające dotychczasowe funkcjonowanie organizmu. Lokalnie pojawiają się opuchlizna i zasinienia, które są naturalnym etapem procesu gojenia. Rehabilitacja pozabiegowa obejmuje m.in. drenaże limfatyczne, które mają za zadanie przyspieszyć regenerację, oczyścić organizm z toksyn i wesprzeć działanie zabiegowe.

Zobacz pełną ofertę
Rehabilitacja pozabiegowa

Leczenie żylaków

Przewlekła niewydolność żylna to choroba objawiająca się zmęczeniem, obrzękiem i bólem nóg, owrzodzeniem podudzi, żylakami oraz pajączkami żylnymi. Usunięcie żylaków czy pajączków to przede wszystkim działanie zdrowotne.

Zobacz pełną ofertę
Leczenie żylaków