Konsultacje

Konsultacja z chirurgiem plastykiem stanowi pierwszy krok, który musimy wykonać przed podjęciem decyzji o wyborze rodzaju i zakresu zabiegu modelowania ciała czy też korekty w obrębie twarzy. Lekarz wykona zdjęcia oraz zwizualizuje efekty zabiegu, wykorzystując do tego celu specjalne programy komputerowe.

Konsultacje z chirurgii plastycznej

Konsultacje z chirurgiem plastykiem to trudny moment dla większości Pacjentów, którzy w sposób klarowny i w pełni szczery muszą opowiedzieć o swoich problemach, oczekiwaniach oraz preferencjach. Na podstawie wyników badań i wywiadu medycznego lekarz zaproponuje konkretne leczenie, opowie o okresie rekonwalescencji oraz zleci dodatkowe badania niezbędne do znieczulenia.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

200 - 300 zł

OBSZAR

twarz, ciało

GRUPA WIEKOWA

18+

Jak przygotować się do konsultacji?

Przed konsultacją w zakresie zabiegów związanych z redukcją męskich piersi pamiętaj, by zadbać o aktualne wyniki badań USG i mammografii. Lekarz podczas konsultacji będzie chciał je z Tobą omówić, by mieć pewność, że zabieg nie zagraża Twojemu zdrowiu. Jeżeli w przeszłości leczyłeś się onkologicznie lub miałeś usuwane zmiany, koniecznie zabierz ze sobą dokumentację medyczną i wyniki, w tym wyniki histopatologiczne. W przypadku korekty nosa wraz z prostowaniem krzywej przegrody, zabierz ze sobą zdjęcia RTG lub rezonans magnetyczny, na którym widać zmiany. Jeżeli posiadasz opis laryngologiczny, również weź go ze sobą.

Przed konsultacją warto samodzielnie, przed lustrem, sprecyzować swoje oczekiwania. Podczas konsultacji wykonane zostaną zdjęcia i na ich podstawie powstanie wizualizacja efektów zabiegu. Osoby nieletnie mogą przyjść na konsultację tylko z opiekunem prawnym.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat