Plastyka twarzy

Twarz to wizytówka mężczyzny – zarówno w kontaktach relacyjnych, jak i biznesowych. Wszelkiego rodzaju defekty odwracają uwagę naszych rozmówców lub wpływają na odbiór przekazywanych przez nas informacji. Zmarszczki dodają lat, czyniąc twarz bardziej srogą, a wiotkie powieki sprawiają, że wyglądamy na zmęczonych.

Korekta nosa

Operacja plastyczna nosa wykonywana jest zwykle w celu zmiany wyglądu twarzy lub poprawy możliwości oddechowych. Korekta kształtu nosa obejmuje jego zmniejszenie, usunięcie garbu, wyprostowanie grzbietu, korekcję skrzywionej przegrody czy też poprawę wyglądu samego czubka nosa.

Zobacz szczegóły usługi

Korekta opadających, wiotkich powiek

Plastyka powiek polega na usunięciu nadmiaru skóry i przepuklin tłuszczowych z powiek górnych i dolnych. Wiotka skóra na powiekach może ograniczać pole widzenia, a także sprawiać, że twarz wygląda na starszą i zmęczoną.

Zobacz szczegóły usługi

Korekta uszu

Operacja plastyczna uszu ma na celu poprawienie ich kształtu lub rekonstrukcję po urazach. Najczęstszy problem, z którym do chirurga plastyka zwracają się zarówno dorośli, jak i dzieci wraz z rodzicami, to odstające uszy. Często również sam kształt płatków usznych, a w dużej mierze ich przerost, jest powodem korekty.

Zobacz szczegóły usługi

Lifting twarzy i szyi

Chirurgiczne zabiegi z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej (anty-aging) to procedury redukujące zmarszczki, napinające skórę twarzy i poprawiające jej owal. Upływu czasu nie da się zatrzymać, jednak można w wyraźny i szybki sposób poprawić wygląd twarzy i znacząco ją odmłodzić.

Zobacz szczegóły usługi

Modelowanie kości policzkowych

Korekcja kości policzkowych to zabieg modelujący ich kształt. Wykonuje się go z pomocą implantów twarzowych bądź własnej tkanki tłuszczowej. Celem zabiegu jest złagodzenie rysów twarzy i ogólne jej odmłodzenie, poprawa profilu oraz wypełnienie zapadniętych kości policzkowych.

Zobacz szczegóły usługi

Modelowanie brody i żuchwy

Harmonijne rysy twarzy i jej symetria to ważny element wizerunku. Chirurgiczny zabieg modelowania brody i żuchwy pomaga osiągnąć kształt dopasowany do całej twarzy, łagodząc jej wyraz lub nadając oczekiwany kształt. U Panów szczególnie popularne są zabiegi modelowania okolic żuchwy, mocno podkreślające jej kształt.

Zobacz szczegóły usługi