Konsultacje

Medycyna estetyczna to sposób na szybką i skuteczną pielęgnację skóry, usunięcie mankamentów, zapewnienie schludnego i profesjonalnego męskiego wizerunku. Konsultacje i zabiegi odbywają się w warszawskich ośrodkach Kliniki Estetyki – w Centrum i na Ursynowie.

Konsultacja z medycyny estetycznej

Podczas konsultacji z zakresu medycyny estetycznej lekarz przeprowadzi wywiad medyczny, zdiagnozuje problem i zapozna się z Twoimi oczekiwaniami. Po dokładnej analizie przedstawi możliwe terapie i dostępne zabiegi oraz określi ich spodziewane efekty. Przy niektórych procedurach istnieje możliwość połączenia konsultacji i zabiegu, jednak taką potrzebę należy zgłosić w momencie rejestracji. Celem konsultacji oraz dalszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest przywrócenie młodego i zdrowego wyglądu skóry twarzy, a także wykonywanie działań profilaktycznych - opóźniających proces starzenia lub usuwających jego pierwsze oznaki.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

Sprawdź cennik

OBSZAR

twarz i ciało

Jak przygotować się do konsultacji?

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej nie wymaga wcześniejszego przygotowania lub badań. Jeżeli szukasz pomocy w kontynuowaniu dotychczasowej terapii, koniecznie zabierz ze sobą dokumentację medyczną z przebiegu leczenia.

Wskazania

Medycyna estetyczna prezentuje medyczne spojrzenie na problemy skórne – zarówno dermatologiczne, jak i estetyczne. Proponuje szybkie i skuteczne zabiegi zatrzymujące naturalne procesy starzenia się skóry, redukcji zmarszczek i bruzd.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat