Pielęgnacja skóry naczynkowej

Pielęgnacja cery naczynkowej opiera się na wzmacnianiu i uelastycznianiu naczyń krwionośnych oraz poprawie gęstości skóry. Stosowanie dedykowanych produktów pomaga w łagodzeniu nieprzyjemnych objawów. Ważne jest, aby zawierały substancje uszczelniające i wzmacniające naczynka, w tym: witaminę C, rutynę, ruszczyk, wyciąg z kasztanowca (escynę), wyciąg z arniki górskiej, witaminę K, witaminę PP. W celu zamknięcia naczynek i redukcji pajączków stosuje się zabiegi laserowe.

Głęboko nawilżająca pielęgnacja, Yonelle

Zabieg wyciszający Yonelle poprawia wygląd i komfort skóry z widoczną kruchością naczynek, wrażliwej, nadreaktywnej. Doskonale redukuje zaczerwieniania cery, regeneruje ją i nawilża. Zabieg polega na dokładnym oczyszczeniu skóry i nałożeniu na nią substancji aktywnej, która poprzez masaż wnika wewnątrz skóry, odżywiając ją i nawilżając.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

270-350 zł

CZAS

1 - 1,5h

OBSZAR

twarz

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

90-150 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabiegi kosmetologiczne nie wymagają specjalnego przygotowania. Skóra przed zabiegiem nie powinna być podrażniona lub zainfekowana, bez stanów zapalnych. Zarówno przed, jak i po zabiegu należy unikać promieniowania słonecznego i stosować kremy z filtrem o wysokim faktorze.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat