Nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Nowoczesne, małoinwazyjne techniki umożliwiają rozbicie tkanki tłuszczowej i usunięcie jej z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne, bez bólu i blizn. Jest to doskonałe wsparcie dla diety i ćwiczeń. Pozwala w szybki i efektywny sposób wyrzeźbić ciało i usunąć nadmiar lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, szczególnie z miejsc, w przypadku których aktywność fizyczna pozostaje nieskuteczna.

Miejscowe rozpuszczenie tkanki tłuszczowej

Punktowe działanie na tkankę tłuszczową doskonale sprawdza się na małych obszarach ciała, np. przy redukcji drugiego podbródka. Preparat podany za pomocą iniekcji rozpuszcza tkankę tłuszczową, która jest usuwana z organizmu poprzez naturalne procesy metaboliczne.

Zobacz szczegóły usługi

Redukcja HI-TECH tkanki tłuszczowej

Procedury z zakresu HI-TECH wykorzystują nowatorskie rozwiązania, służące do rozbijania, uszkadzania i bezoperacyjnego usuwania tkanki tłuszczowej. Efektem zabiegu jest precyzyjnie wymodelowana sylwetka, bez śladów blizn. Metody te doskonale sprawdzają się jako uzupełnienie diety i ćwiczeń u osób z BMI w granicach normy. Lekarz lub kosmetolog po wcześniej przeprowadzonej konsultacji zaleci właściwą technikę - bezpieczną dla Pacjenta i dającą satysfakcjonujące efekty.

Zobacz szczegóły usługi