Rehabilitacja i masaż

Rehabilitacja to prosty i szybki sposób na powrót do zdrowia fizycznego, aktywizację mięśni, redukcję przykurczy oraz nadmiernego napięcia tkanek. Jest to również pierwszy etap aktywizacji sportowej dla osób obciążonych chorobami przewlekłymi lub otyłością.

Masaż

Masaż polega na manualnym ucisku ciała w celu redukcji napięcia mięśni, eliminacji bóli kręgosłupa oraz dolegliwości pochodzenia okołostawowego. Masaż relaksacyjny skutecznie redukuje poziom stresu i napięcia nerwowego, przynosząc ulgę. Drenaż limfatyczny udrażnia przepływ limfy, redukuje obrzęki i wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn.

Zobacz szczegóły usługi

Drenaż limfatyczny

Drenaż limfatyczny to masaż uciskowy, usprawniający przepływ limfy i płynów tkankowych w organizmie. Zalecany w leczeniu obrzęków limfatycznych i zastoju limfy. Poprawia metabolizm, pobudza układ limfatyczny i przyspiesza proces oczyszczania organizmu.

Zobacz szczegóły usługi

Rehabilitacja intymna

Fizjoterapia dna miednicy pozwala skutecznie walczyć z zaburzeniami funkcjonalnymi odpowiedzialnymi za potrzeby fizjologiczne (mikcja i defekacja) oraz seksualne (erekcja, orgazm). Większość z tych problemów pojawia się na skutek przewlekłego wysiłku, chorób lub przebytych operacji brzucha. Aktywizacja i uelastycznienie mięśni dna miednicy pozytywnie wpływa na jakość, długość stosunku oraz samą erekcję.

Zobacz szczegóły usługi