Masaż

Masaż polega na manualnym ucisku ciała w celu redukcji napięcia mięśni, eliminacji bóli kręgosłupa oraz dolegliwości pochodzenia okołostawowego. Masaż relaksacyjny skutecznie redukuje poziom stresu i napięcia nerwowego, przynosząc ulgę. Drenaż limfatyczny udrażnia przepływ limfy, redukuje obrzęki i wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn.

Masaż antystresowy, relaksacyjny

Masaż działa: rozluźniająco, powodując zmniejszenie napięcia mięśni; odprężająco, uspokajając cały organizm oraz wyciszająco, działając pozytywnie na sferę psychiczną Pacjenta. Polecany w profilaktyce i leczeniu zmian w tkankach miękkich wywołanych przez stres. Masaż relaksacyjny jest nieoceniony nie tylko w przypadku zmęczenia fizycznego, ale także psychicznego.

umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

150 zł

CZAS

60 min

OBSZAR

ciało

Masaż sportowy

Masaż sportowy to wyjątkowy, głęboki zabieg o natężeniu dopasowanym do potrzeb osób czynnie trenujących. Usuwa napięcia mięśniowe oraz leczy niewielkie urazy, będące skutkiem ubocznym wysiłku fizycznego. Zabieg nie tylko przywraca równowagę organizmu narażonego na duże zużycie energii na skutek treningów czy ćwiczeń, ale także chroni przed powstawaniem przyszłych kontuzji. Masaż sportowy powinien być wykonywany w przerwie między treningami lub dzień po zawodach.

umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

150 zł

CZAS

60 min

OBSZAR

ciało

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny może być stosowany zarówno w celach leczniczych, między innymi przy schorzeniach natury ortopedycznej czy też neurologicznej, jak również po to, by pobudzić i wzmocnić tkankę mięśniową. Wykorzystuje się go przede wszystkim w terapii narządów ruchowych – jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych form terapii w tym zakresie. Masaż klasyczny wykonywany jest przez profesjonalnego masażystę lub fizjoterapeutę – osobę, która zarówno w teorii, jak i w praktyce zna metody prowadzenia tego zabiegu. Odpowiednio zastosowana technika, z właściwym naciskiem oraz prędkością, sprawia, że Pacjent czuje się lepiej, a jego dolegliwości bólowe i motoryczne zmniejszają się.

umów wizytę

Problem

Metoda


Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

150 zł

CZAS

60 min

OBSZAR

ciało

Jak przygotować się do masażu?

Masaż nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Może być wykonany w przerwie podczas dnia pracy.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat