Trwałe laserowe usuwanie owłosienia

Epilacja laserowa to skuteczny sposób na trwałe usunięcie niechcianego owłosienia z okolic twarzy i ciała. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszego lasera Soprano Ice Platinum z głowicą chłodzącą zabieg jest bezbolesny i szybki. To idealne rozwiązanie dla Panów, którzy chcą pozbyć się włosów na plecach, szyi lub pod pachami.

Laserowa epilacja ciała

Zabieg epilacji laserowej jest szczególnie popularny w usuwaniu niechcianego owłosienia z okolic pleców, pach, pachwin oraz brzucha. Część z Panów, szczególnie tych aktywnych fizycznie, decyduje się również na epilację klatki piersiowej. Najnowocześniejszy na rynku laser Soprano ICE Platinum wykorzystuje głowicę chłodzącą oraz system in-motion (technikę masującą), dzięki czemu zabieg wykonywany tym urządzeniem jest bezbolesny.

Zobacz szczegóły usługi

Laserowa epilacja twarzy

Usuwanie zbędnego owłosienia z twarzy to sposób na regulację linii zarostu i przestrzeni międzybrwiowej oraz uszu. Dzięki precyzyjnej końcówce możemy usuwać pojedyncze włosy oraz całe obszary.

Zobacz szczegóły usługi

Laserowa epilacja intymna

U mężczyzn epilację intymną wykonuje się jedynie w okolicach pachwin i dolnych partii brzucha. Włosy są trwale usuwane w obszarze ustalonym wcześniej z kosmetologiem. Zabieg, dzięki specjalnej głowicy chłodzącej, jest praktycznie bezbolesny.

Zobacz szczegóły usługi