Laserowa epilacja intymna

U mężczyzn epilację intymną wykonuje się jedynie w okolicach pachwin i dolnych partii brzucha. Włosy są trwale usuwane w obszarze ustalonym wcześniej z kosmetologiem. Zabieg, dzięki specjalnej głowicy chłodzącej, jest praktycznie bezbolesny.

Laserowa epilacja intymna

epilacja laserowa

Epilacja laserowa w obszarze stref intymnych u mężczyzn ogranicza się do trwałego usunięcia włosów z okolic pachwin i dolnej części brzucha. Nie zaleca się wykonywania epilacji laserowej w okolicach prącia i moszny z uwagi na możliwość przegrzania tych okolic i ewentualnych późniejszych kłopotów z płodnością. Zabieg wykorzystuje jednoczasowo 3 różne wiązki lasera, co umożliwia kompleksowe działanie i usunięcie włosów o różnej grubości oraz kolorze. Zastosowanie w urządzeniu Soprano Ice Platinum głowicy chłodzącej czyni zabieg bezbolesnym. Momentami może być odczuwane pieczenie i szczypanie. U osób z niskim progiem bólu zaleca się stosowanie maści znieczulających.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

350 zł

CZAS

20 min

OBSZAR

strefy intymne

ZNIECZULENIE

ew. maść

LICZBA ZABIEGÓW

4-6

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

5-6 tygodni

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

3

Laserowa epilacja kresy białej i międzypośladkowa

Epilacja laserowa kresy białej dotyczy dolnej części brzucha - pionowej linii poniżej pępka. Z kolei epilacja międzypośladkowa polega na trwałym usunięciu włosów z okolicy pomiędzy pośladkami. Zabieg jest bezbolesny, ale w okolicach odbytu możemy odczuwać lekkie pieczenie. Należy go powtórzyć od 4 do 6 razy, by trwale pozbyć się owłosienia.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

350 zł

CZAS

20 min

OBSZAR

kresa biała i okolica międzypośladkowa

LICZBA ZABIEGÓW

3-10

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

6-8 tygodni

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

3

Jak przygotować się do zabiegu?

Fotodepilacja – zabieg usuwania owłosienia, wykorzystujący energię światła. W przypadku Soprano Ice, są to trzy rodzaje wiązki, Aleksandrytowa, diodowa i neodymowo-yagowa, dzięki temu depilacja jest bardzo skuteczna i komfortowa. Wiązki lasera działając na różnych długościach fali niszczą jedynie macierz i brodawkę włosa, nie uszkadzając sąsiednich tkanek.

Bezpośrednio po zabiegu nie należy stosować kosmetyków na bazie spirytusu, nie można korzystać z basenu, sauny, gorących kąpieli (ok 1 tydzień). Należy używać delikatnych środków myjących i prep. łagodzacych: panthenol, bephanten. Nie należy depilować woskiem ani pastą cukrowa ciała do następnego zabiegu. Unikać opalania epilowanego obszaru przez okres 2 tygodni i chronić skórę kremem z wysokim faktorem. Po 1 zabiegu włoski mogą odrastać i kruszyć się jest to normalny efekt, jednak różnica w ich zagęszczeniu powinna być zauważalna.

Wskazania

Wskazaniem do epilacji laserowej jest chęć trwałego usunięcia włosa z konkretnych obszarów ciała. Wskazaniem jest również objawowe leczenie  hirsutyzmu i innych zaburzeń, jednak po wcześniejszej kwalifikacji i stabilizacji hormonalnej.

Przygotowania

Na 24h przed zabiegiem należy dokładnie ogolić maszynką obszar zabiegowy. Przy pierwszym zabiegu polecamy pozostawienie małego obszaru 2cm x 2cm z owłosieniem w celu dostosowania parametrów zabiegu do grubości i gęstości owłosienia.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniami do zabiegu epilacji laserowej są: stany zapalne skóry, opryszczka, nowotwór, bliznowce w obszarze leczenia, epilepsja, nadwrażliwość na światło, bielactwo, łuszczyca, świeża opalenizna, terapia izotretynoiną w ciągu ostatnich 3-6 m-cy, zażywanie leków fotouczulajacych, cukrzyca. Bezpośrednio po zabiegu przez okres około 2 tygodni nie należy opalać skóry.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat