Wzmacnianie i zagęszczanie włosów

Na kondycję włosów wpływ ma zarówno ogólny stan zdrowia, jak i problemy skóry głowy, których najczęstszym objawem jest wzmożone wypadanie i miejscowe przerzedzenia. Kuracje z wykorzystaniem preparatów peptydowych, osocza bogatopłytkowego i innych substancji aktywnych to jedyny skuteczny sposób na poprawę jakości oraz gęstości włosów. Aktywne substancje wprowadzane są za pomocą iniekcji w okolice mieszków włosowych, odżywiając je, wzmacniając i pobudzając do działania. W Klinice Estetyki w Warszawie oferujemy kompleksową opiekę trychologiczną dla kobiet i mężczyzn. Zagęszczanie włosów to zabieg dedykowany wszystkim osobom z problemem nadmiernego wypadania włosów. Najczęściej przeprowadzamy mezoterapię, czyli ostrzykiwanie skóry głowy koktajlami odżywczymi bądź osoczem bogatopłytkowym o niepowtarzalnym potencjale regeneracyjnym. W ten sposób mieszki zostają pobudzone do pracy, a odrastające włosy stają się silniejsze i grubsze.

Kuracja osoczem bogatopłytkowym

Osocze bogatopłytkowe słynie ze swych właściwości w zakresie regeneracji skóry i działania odmładzającego. Potocznie nazywane jest eliksirem młodości i witalności. Pozyskuje się je z krwi żylnej Pacjenta. Pobranie przebiega w tradycyjny sposób (jak przy zwykłych badaniach krwi). Krew umieszcza się w specjalnej wirówce. Uzyskane osocze z czynnikami wzrostu podaje się Pacjentowi za pomocą kilkunastu, czasem kilkudziesięciu, drobnych wkłuć. Po zabiegu cebulki włosów wzmacniają się. Włosy stają się gęstsze i mocniejsze.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

1000 zł

CZAS

40 min

OBSZAR

głowa

ZNIECZULENIE

miejscowe

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Kuracja peptydowa dr Cyj Hair Filler

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić je lub zagęścić. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy, a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność dr Cyj Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych - minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych. Zabieg z wykorzystaniem preparatu dr Cyj Hair Filler polega na wykonaniu serii wkłuć w powierzchniowe warstwy skóry właściwej owłosionej skóry głowy. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ w przeciwieństwie do osocza bogatopłytkowego wymaga mniejszej liczby wkłuć i podania mniejszej ilości preparatu. Już pierwszy zabieg hamuje wypadanie włosów, natomiast kolejne stymulują odrastanie nowych, zagęszczają je i pogrubiają.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

800 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

głowa

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

2 tygodnie

GRUPA WIEKOWA

18+

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

2

Mezoterapia igłowa – HairCare

Mezoterapia igłowa preparatem HairCare to zabieg iniekcyjnego podania preparatów odżywczych bezpośrednio pod skórę. Podanie odbywa się w określonych odstępach, obejmując obszar całej owłosionej skóry głowy lub jej części. Preparat HairCare ma właściwości nawilżające, odżywia i stymuluje elementy struktury włosa, pobudza je do ponownego wzrostu oraz spowalnia ich utratę. Zabieg stosuje się również u osób z problemem łupieżu oraz wśród Pacjentów, których włosy straciły blask i sprężystość. Iniekcje wykonywane są strzykawką z bardzo cienką igłą co 0,5-1,5 cm lub specjalnym pistoletem do mezoterapii. Po zabiegu pozostają ślady na skórze w postaci punkcików lub kratki – w zależności od techniki zabiegu. Ślady pozabiegowe mogą pozostać widoczne w zależności od rodzaju podanego preparatu – od 6 do 72 godzin.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott

KOSZT

500 zł

CZAS

30 min

OBSZAR

głowa

LICZBA ZABIEGÓW

2-4

ODSTĘPY POMIĘDZY ZABIEGAMI

4 tygodnie

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

40 min

ŚREDNIA BOLESNOŚĆ ZABIEGU

1

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabiegi nie wymagają wcześniejszego przygotowania. W dniu zabiegu głowa powinna być czysta, bez środków do stylizacji.

Terapia łysienia trwa 2 miesiące i wymaga 4 sesji w odstępach co 2-4 tygodnie. Dla podtrzymania efektu zaleca się zabieg przypominający po 6 miesiącach.

Wskazania

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić je lub zagęścić.

Przygotowania

Zabieg nie wymaga specjalnego przygotowania, jedynie dzień przed zabiegiem i po zabiegu niewskazane jest picie alkoholu.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazaniem do stosowania jest uczulenie na którykolwiek ze składników użytych preparatów, a także istnienie aktywnych zmian skórnych, chorób skóry, infekcji lub następstw zakażeń paciorkowcami, przyjmowanie leków immunosupresyjnych, terapii sterydowej lub obecność chorób autoimmunologicznych, niewyrównanej cukrzycy, chorób reumatycznych, powtarzające się anginy i zapalenie wsierdzia.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat