Konsultacje i diagnostyka męskich problemów intymnych

Konsultacje w zakresie leczenia i korekty męskich narządów płciowych obejmują pierwszą pomoc oraz diagnostykę problemu. Urolog i androlog podczas wywiadu medycznego i badania ocenią aktualny stan zdrowia, a następnie zalecą właściwą terapię zabiegową lub farmakologiczną, również w zakresie poprawy funkcji seksualnych i płodności. Regularne wizyty u androloga powinny stać się codziennością dla każdego mężczyzny, który troszczy się o własne zdrowie.

Konsultacja andrologiczna

Androlog udziela porad w zakresie erekcji, męskiej płodności oraz nieprawidłowości związanych z pracą układu hormonalnego, w tym andropauzą i problemami z erekcją. Lekarz stanowi pierwszy kontakt dla każdego mężczyzny w przypadku przedłużających się lub zakończonych niepowodzeniem starań o dziecko, problemów dotyczących sfery seksualnej czy też stanów zapalnych lub urazów narządów płciowych. Do androloga powinni zgłosić się również mężczyźni z niepokojącymi wynikami badania nasienia, a także przygotowujący się do chemioterapii nowotworów, kiedy konieczne jest zabezpieczenie płodności. Lekarz podczas badania oceni budowę i oraz narządów płciowych, a następnie zleci badania uzupełniające.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

240 zł

CZAS

20 min

OBSZAR

strefy intymne

Konsultacja urologiczna

Urologia jest dziedziną medycyny zajmującą się schorzeniami układu moczowego, a u mężczyzn również płciowego. Najczęstszymi chorobami dotykający mi ten układ są kamica moczowa, zwężenia moczowodów, przerost prostaty, nietrzymanie moczu, neurogenne zaburzenia pęcherza moczowego, rak prostaty, rak pęcherza moczowego, guzy nerek, choroby jąder oraz moszny, jak również  funkcjonalne zaburzenia męskich narządów płciowych, w tym przede wszystkim stulejka. Objawy wskazujące na problem istniejący  w układzie moczowym to zaburzenia w oddawaniu moczu (zarówno trudności jak i zbyt duża częstość),  nietrzymanie moczu, krwiomocz, ból w cewce moczowej, bóle okolicy lędźwiowej, ból jąder, powiększenie moszny, trudności w odprowadzaniu napletka.

Umów wizytę

Klinika Estetyki budynek Marriott Szpital LUX MED Puławska

KOSZT

200 zł

CZAS

20 min

OBSZAR

strefy intymne

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat