Korekta prącia

Zabiegi korekty penisa wpływają pozytywnie na zdrowie intymne i jakość życia seksualnego mężczyzny. W naszej ofercie dostępne są zabiegi chirurgiczne, laserowe oraz techniki małoinwazyjne, wykonywane w warunkach ambulatoryjnych przez androloga lub urologa.

Małoinwazyjne powiększanie penisa

Małoinwazyjne powiększenie prącia jest możliwe dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego. Podanie preparatu powoduje natychmiastowe pogrubienie członka oraz jego nieznaczne wydłużenie. Procedura nie pozostawia blizn i nie wymaga hospitalizacji. W ciągu kilku dni od zabiegu członek musi być masowany w celu wykluczenia możliwości przemieszczania się kwasu w obrębie prącia i co za tym idzie - jego sztucznej deformacji. Efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka miesięcy - do czasu aż kwas hialuronowy całkowicie się nie wchłonie.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

OBSZAR

strefy intymne

ZNIECZULENIE

miejscowe

GRUPA WIEKOWA

18+

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

50 min

Chirurgiczne i laserowe leczenie stulejki

Stulejka polega na znacznym zwężeniu napletka, uniemożliwiając jego odsunięcie. Jest to defekt wrodzony lub nabyty poprzez nawracające infekcje tej okolicy. Plastyka stulejki polega na poszerzeniu napletka - tak, aby swobodnie zsuwał się z żołędzi. Rutynowo wykonywanym zabiegiem jest obrzezanie czyli całkowite usunięcie napletka. W niektórych przypadkach możliwe jest wykonanie plastyki napletka. Zabieg przeprowadzany jest chirurgicznie lub przy pomocy lasera, zmniejszając krwawienie (dzięki termicznej koagulacji tkanek). Po wykonaniu procedury zaleca się kilka dni rekonwalescencji oraz wstrzemięźliwość seksualną przez okres 4 tygodni.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

OBSZAR

strefy intymne

ZNIECZULENIE

miejscowe

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

50 min

Obrzezanie, plastyka napletka

Obrzezanie, a więc całkowite usunięcie napletka wykonuje się z przyczyn religijnych lub ze wskazań medycznych. Najczęściej jest to jedyny sposób leczenia stulejki lub utrzymania właściwej higieny i zatrzymania nawracających infekcji. Zabieg przeprowadza się w warunkach ambulatoryjnych w znieczuleniu miejscowym, najczęściej z wykorzystaniem lasera.

Umów wizytę

Szpital LUX MED Puławska

OBSZAR

strefy intymne

ZNIECZULENIE

miejscowe

CZAS KONSULTACJI Z ZABIEGIEM

50 min

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed każdym zabiegiem zarówno chirurgicznym, jak i małoinwazyjnym konieczna jest konsultacja androloga lub urologa, którzy skierują na właściwe badania, wykluczą przeciwwskazania i określą spodziewany efekt zabiegu.

Wskazania

Wskazaniem do zabiegu korekty prącia jest występowanie defektów oraz wad w tym obszarze, utrudniających normalne funkcjonowanie i satysfakcję z życia intymnego.

Przygotowania

Przez zabiegiem wymagana jest depilacja intymna.

Przeciwwskazania

Bezwzględnymi przeciwwskazaniami do korekty prącia są choroby przewlekłe związane z tkanką łączną lub układem krzepnięcia oraz zmiany zapalne i ropne w okolicach pachwin. Zabiegu nie wykonuje się również u osób z aktywną infekcją wirusową lub bakteryjną oraz leczących się onkologicznie.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wybierz preferowaną formę kontaktu.

Skontaktuj się telefonicznie

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń

Porozmawiaj z naszym konsultantem

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Rozpocznij Chat